Kartik Aaryan'ın Bazı Kesimler Tarafından Rahatsız Edildiği Doğru Mu?

Kartik Aaryan, Hint film sektörünün en popüler aktörlerinden biri ve harika bir film listesine sahip. Ancak, yaklaşık bir yıl önce, oyuncu Dharma Productions'ın Dostana 2'sinden atıldıktan sonra tüm yanlış anlaşılan nedenlerle manşetlere çıkmıştı. Sonuç olarak, Mr. and Mrs. Mahi'yi ve bildirildiğine göre birkaç başka projeyi de kaybetti.
Geçenlerde Kartik, ödül töreni için bir kırmızı halı etkinliğine katıldı. Törenden sonra magazincilere poz verdi ve medyadan gelen bazı soruları da yanıtladı.
Kartik'e ilk olarak alaylama ve hedefleme hakkında sorular soruldu ve aktör, "Onları okumuyorum bile." Oyuncuya ayrıca bir muhabir tarafından Bollywood'dan birinin onu rahatsız edip etmediği soruldu. Oyuncu, "Öyle bir şey yok. Kimse beni rahatsız etmiyor. Eve ödül götürüyorum sadece." dedi. Kartik Aaryan bazı projeleri kaybettikten sonra, oyuncunun 'taciz edildiği' ve 'hedeflendiği' yönünde haberler çıktı. Umarız doğru değildir. Ben Kartik severim şahsen.
Bu arada, iş cephesinde, Kartik Aaryan en son Arjun Pathak adında bir haber spikeri oynadığı Dhamaka filminde görüldü. Yakında Bhool Bhulaiyaa 2, Captain India, Shehzada ve Sajid Nadiadwala'nın sıradaki isimsiz filminde görülecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?