Katrina Kaif ve Vijay Sethupathi Filmlerinin Çekimlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Bollywood güzeli Katrina Kaif ve Güney süperstarı Vijay Sethupathi, geçen yıl bir haftalık bir programın ardından Mumbai'deki heyecan verici gerilim filmi Marry Christmas için Sriram Raghavan ile ilk işbirliklerinin ikinci programını başlattılar. Oyuncular kısa süre önce Goregaon'daki Filmistan Stüdyolarında 45 günlük göreve yeniden başladı.

Bir günlük gazetede yer alan yakın tarihli bir habere göre, film Noel arifesinde geçen “sinirli bir gerilim filmi” olarak adlandırılıyor. Filmin yapımcıları bir ev seti inşa ettiler. İki yıldız son birkaç gündür Mumbai'de banyo setinde çekim yapıyor. Görünüşe göre bu sahnelerde aralarında dramatik bir tartışma var. Her iki oyuncunun da gri karakterleri oynadığı bildiriliyor. Oyuncular ve ekip, Holi'ye bir gün ara verdi ve Cumartesi günü çalışmaya devam etti.
Yapımcı Ramesh Taurani, ikinci programı Nisan 2022'de tamamlayacaklarını ve filmin son ayağının sırasıyla Mayıs ve Haziran aylarında çekileceğini söyledi. Filmin tamamı Mumbai'de setlerde ve canlı mekanlarda çekilecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?