Lara Dutta The Matrix'te Oynamayı Bakın Neden Reddetmiş

Lara Dutta, 2000'lerin başındaki çalışmalarıyla film endüstrisinde derin bir etki bırakan ünlü bir Bollywood oyuncusu. Oyuncu, 2003 filmi Andaaz ile ün kazandı ve yakın zamanda OTT projelerine atılmadan önce bir dizi hit filmde rol aldı. Lara, bir medya portalıyla yaptığı etkileşimde, Keanu Reeves'in başrol oyuncusu olduğu The Matrix serisini çok sağlam bir nedenle reddetmekten bahsetti.
Lara, 2000 yılında Kainat Güzeli olarak taç giydi ve bu yarışmada kazandığı zaferle dünya çapında bir sansasyon haline geldi. Oyuncu en son, son filmi Bell Bottom'da eski Başbakan İndira Gandhi'nin rolünü oynarken görüldü ve çalışmaları kitleler tarafından büyük beğeni topladı.
Hindustan Times ile yakın tarihli bir etkileşimde, Lara Dutta şimdiye kadarki yolculuğuna değindi ve reddettiği projelerle ilgili birkaç ayrıntıyı açıkladı. Aktöre 2001 yılında, Kainat Güzeli seçildikten sadece birkaç ay sonra The Matrix'te bir rol teklif edildiğini biliyor muydunuz? Ancak oyuncu, hasta annesine bakma sebebiyle teklifi reddetmek zorunda kaldı.
Kaybedilen fırsatı değerlendiren Lara Dutt, "Tabii ki zor bir dönemdi. Daha Bollywood'da başlamamıştım bile. Ama hayatta ne istediğim konusunda çok nettim. Diğer her şey ikinci plandaydı, o sırada annemle birlikte olmak zorundaydım. Hiç düşünmeden Hindistan'a döndüm. Ve buraya Bollywood'umuz olduğunu düşünerek gelmedim (dev bir Hollywood fırsatından vazgeçtiğimden beri yedek olarak). Annem hasta olduğu için o sırada yanında olmak zorundaydım, son derece hastaydı. Bu nedenle hiç düşünmeden Hindistan'a döndüm.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?