Merakla Beklenen Brahmastra Hakkında Bazı Detaylar

Geçen yıl 15 Aralık'ta, çok beklenen Brahmāstra filminin ekibi, Delhi'deki büyük bir etkinlikte Ranbir Kapoor'un Shiva olarak hareketli posterini açıkladı. Ayrıca filmin 9 Eylül 2022'de vizyona gireceğini duyurdular. Yapımcılar, filmin vizyona gireceği günlere kadar filmin varlıklarını paylaşma sözü vermişlerdi. Şimdi ekip, başrol oyuncuları Alia Bhatt'ın ilk görüntüsünü ortaya çıkarmaya hazır.

Alia Bhatt, 15 Mart'ta 29. doğum gününü kutlayacak ve haberlere göre ekip, Alia'nın filmdeki görünümünü ortaya çıkarmak için özel bir video yayınlamayı planlıyor. Rapora göre video, Alia'nın karakteri Isha'nın dünyasına bir bakış verecek. Rapor ayrıca videonun Brahmāstra'dan gerçek görsellere sahip olabileceğini belirtiyor.
Önümüzdeki iki ay, ekip Temmuz ayında ilk fragmanı yayınlamadan önce filmden birkaç tanıtım videosu ve poster görülecek.
Son zamanlarda, Dharma Productions CEO'su Apoorva Mehta, Bollywood Hungama ile konuşurken filmin gösterim stratejisi hakkında konuştu. "Filmden çok eminiz. Bunu yapmak için çok zaman harcadık. Bence Fox ve Disney her düzeyde bizimle çok güçlü bir şekilde ilgileniyorlar. Yani, bu filmi onlar sürüyor. Nasıl bu filmi yayınlama isteğimize dair büyük planlar var.''
"Üretim aşamasında olan pek çok şey var ve piyasaya sürülmeye yaklaştıkça yıl boyunca sürekli olarak gelecek.'' dedi.
Brahmāstra Birinci Bölüm, 3 bölümlük bir film serisinin ilk bölümü ve Hindistan'ın ilk orijinal evreni olan Astraverse'in başlangıcıdır. Hint mitolojisindeki köklü kavramlardan ve hikayelerden ilham alan, ancak modern dünyada geçen, fantezi, macera, iyiye karşı kötü, aşk ve umudun destansı hikaye anlatımı ile yeni bir orijinal sinema evrenidir; hepsi en son teknoloji kullanılarak ve daha önce hiç görülmemiş görsel gözlüklerle anlatıldı. Filmde ayrıca Nagarjuna ve Shah Rukh Khan'ın özel görünümleriyle Amitabh Bachchan ve Mouni Roy da yer alıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.