Merhum Oyuncu Rishi Kapoor'un Son Filmi 31 Mart'ta Yayınlanıyor

Üretken aktör merhum Rishi Kapoor'un mirasını onurlandıran Prime Video, bugün son filmi Sharmaji Namkeen'in özel dünya prömiyerini duyurdu. Hitesh Bhatia tarafından yönetiliyor ve MacGuffin Pictures'dan Honey Trehan ve Abhishek Chaubey ile birlikte Excel Entertainment bayrağı altında Ritesh Sidhwani ve Farhan Akhtar tarafından yapımcılığı üstleniyor.
Aile filmi, Juhi Chawla, Suhail Nayyar, Taaruk Raina, Satish Kaushik, Sheeba Chaddha ve Isha Talwar ile birlikte Rishi Kapoor ve Paresh Rawal dahil olmak üzere bir dizi oyuncuyu barındırıyor. Sharmaji Namkeen, iki aktörün – Rishi Kapoor ve Paresh Rawal – bir karakteri oynamak için bir araya geldiği ilk Hint filmi.
Kendini gerçekleştirme ve keşfetmeyle ilgili hoş ve iç ısıtan bir hikaye olan Sharmaji Namkeen, kısa süre önce emekli olmuş ve isyankar bir kadın kedi grubuna katıldıktan sonra yemek yapma tutkusunu keşfeden bir adamın hayatını konu alıyor. Film, 31 Mart'ta dünya çapında 240 ülke ve bölgede Prime Video'da gösterime girecek.
Excel Entertainment Kurucu Ortağı Ritesh Sidhwani, ''Excel'de her zaman en karmaşık anlatıları sunmaya ve unutulmaz ve iç ısıtan karakterlere hayat vermeye odaklandık. Sharmaji Namkeen, sıradan bir adamın ve onun hayatta yeni bir anlam bulma yolundaki sıra dışı arayışının bir yaşam kesiti hikayesi. Ekrandaki son tasviri olmaya devam eden bu destansı aile şovmen için efsanevi aktör merhum Rishi Kapoor ile çalışmaktan onur duyuyoruz ve müteşekkiriz. Film, onun üstün şöhretine ve çekiciliğine bir övgü niteliğinde ve Prime Video ile olan güçlü işbirliğimize bir kilometre taşı daha eklemekten mutluluk duyuyoruz.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?