Mira Rajput Konuşmasında Kareena Kapoor Khan'a Gönderme Mi Yaptı?

Shahid Kapoor ve Mira Rajput, Bollywood'un en şık ve sevimli çiftlerinden biri. Çift, 2015'te dünya evine girdi ve Misha ve Zain adlı iki tane çocukları var. 2017'de bir etkinlik sırasında Mira, ilk hamileliğinin gerçekten ne kadar zor olduğunu ve kocası Shahid'in ona nasıl yardımcı olduğunu anlattı. Açıklaması, kocasının eski kız arkadaşı Kareena Kapoor Khan'ı gönderme yaptığını düşündürdü.

Kareena ve Shahid, 2006'da yollarını ayırmadan önce kısa bir süre birlikteydiler. Ayrılığın ardından Jersey aktörü, Priyanka Chopra ve Vidya Balan da dahil olmak üzere birkaç yardımcı yıldızıyla da adı geçti. Öte yandan Kareena, 2008 yılında kocası Saif Ali Khan ile çıkmaya başladı.
Mira Rajput, zorlu hamileliğini bir etkinlikte açmasının ardından manşetlere çıkarak, "Zor bir hamilelik geçirdim, o 5 aylık zor zamanlara kızımı bu dünyaya getirmek için çok zorluk çektim, aslında ikimizi birlikte çektik. (eşi ile). Şimdi, onunla yapabileceğim her anı değerlendirmek istiyorum ve sanırım etrafımda bir takım sorumluluklar var ve bu yaşımda çok daha fazla enerjim olduğunu hissediyorum, önümde geleceğim var, tüm sorumluluğum ve yolumda hiçbir şey yok. Kızımı büyütebilirim, iyi bir eş olabilirim. Bundan sonra beni hiçbir şey durduramaz. Evde olmayı seviyorum, çocuğuma anne olmayı seviyorum, çocuğumla günde bir saat geçirip işe gitmek istemiyorum, aksi takdirde ona neden ona sahip olayım ki? O (Misha) bir köpek yavrusu değil; Bir anne olarak onun yanında olmak istiyorum.''
Mira Rajput'un açıklaması, ilk çocuğu Taimur'u doğurduktan hemen sonra işe geri dönen Kareena Kapoor Khan'a gönderme yaptığını düşündürdü kimilerine.
Kareena da zamanında eşi için şunları demişti, ''Sevgi dolu ve destekleyici bir kocam olduğu için şanslıyım. Çünkü şu anda Taimur'a bakıyor - bu yüzden sorumluluğu paylaşıyoruz."
Kareena Kapoor Khan çalışan annelere şöyle dedi: "Ben nasıl bir anneyim, zamanla ortaya çıkacak bir şey bu. Anneliği deneyimlemek ya da Taimur'u ne kadar çok sevdiğimi söylemek için çatılardan bağırmayacağım. Ne yaparsanız yapın, her zaman yargılanma baskısı vardır. Önemli olan bununla nasıl başa çıktığın.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?