Mission Majnu'nun Yeni Tarihi Belli Oldu

Ronnie Screwvala'nın LCV'si ve Sidharth Malhotra-Rashmika Mandanna'nın başrolünde yer aldığı Mission Majnu, şimdi 10 Haziran 2022'de vizyona girecek.
RSVP ve Guilty By Association filmini destekleyen yapım evleri, duyuruyu resmi sosyal medya hesaplarından alıyor.
Shantanu Bagchi tarafından yönetilen, 1970'lerde geçen casusluk gerilim filmi, Sidharth Malhotra'nın Pakistan topraklarında gizli bir operasyona liderlik eden bir RAW ajanının rolünü bizlere sunuyor. Mission Majnu ayrıca Hindistan'ın sevgilisi Rashmika Mandanna'nın Hintçe filmdeki ilk çıkışını da işaret ediyor. Shantanu Bagchi yönetmenliği yeni bir çifti ön plana çıkarıyor.
Sidharth Malhotra'nın yapımcıları, Rashmika Mandanna'nın başrol oyuncusu olduğu Mission Majnu'nun yeni sürümünü twitter'da paylaştı, ''Hedef belirlendi! Pakistan'ın kalbinde Hindistan'ın en cüretkar RAW misyonunun bir parçası olmaya hazır olun. Gerçek olaylardan ilham alan #MissionMajnu, 10 Haziran 2022'de yayınlanacak."
Yapımcılığı Ronnie Screwvala (RSVP) Amar Butala ve Garima Mehta (Guilty By Association Media), Parveez Shaikh, Aseem Arrora ve Sumit Batheja tarafından yazıldı ve Shantanu Bagchi tarafından yönetildi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?