Pathaan Hakkında Birkaç Detay Daha Paylaşıldı

Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın da başrollerde yer aldığı yaklaşan film Pathaan'ı nihayet duyruldu. Siddharth Anand tarafından yönetilen film, YRF bayrağı altında üretiliyor ve bildirildiğine göre aynı zamanda 'Tiger' olarak Salman Khan da küçük bir role sahip. Bugün, yaklaşmakta olan casus gerilim filminde SRK'nin ekibine kimin liderlik ettiğine ve aynı zamanda John'la karşı karşıya olduğu 6 gerçeküstü aksiyon sahnesine nasıl sahip olduğuna dair özel bir haberle karşınızdayız. 

Pathaan ekibi şu anda İspanya'da çekim yapıyor ve SRK ve Deepika'nın setlerdeki fotoğrafları sosyal medyada viral oluyor. Son zamanlardaki resimlerden birinde, Don aktörünün vücudunu sergilediği görüldü ve hayranlar zaten filmdeki görünümüne bayılıyorlar.
Koimoi'ye yakın bir kaynak Shah Rukh Khan liderliğindeki Pathaan hakkında bazı ilginç detayları ortaya çıkardı ve şimdiden hepsini sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Deepika Padukone, Shaji Chaudhary ve Gautam Rode ile birlikte kıdemli aktris Dimple Kapadia, ekibinin bir parçası.
Sadece bu da değil, Shah Rukh Khan ve antagonisti John Abraham, şimdiye kadar birbirine zıt 6 gerçek hayattan daha büyük aksiyon sahneleri çekti. Son kurguda 6 tanesinin olup olmayacağını söylemek zor ama umalım ki YRF, kalite söz konusu olduğunda bunu herhangi bir üretim evinden daha iyi yapıyor. Bu yüzden, filmde bu ikisinden en iyisini alacağımızı umuyoruz.
Kaynak bize, Rohit Shetty'nin Akshay Kumar, Ajay Devgn ve Ranveer Singh ile kendi "polis evrenine" sahip olması gibi, YRF'nin kendi "casus evreni" için plan yaptığını söyledi. YRF zaten Salman Khan'ın 'Tiger'ına ve şimdi Shah Rukh Khan'ın 'Pathaan'ına sahip ve bakalım Hrithik Roshan'ın 'War' filmindeki Kabir'i casus evrenine ulaşabilecek mi?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?