Pathaan'ın İspanya Programı 27 Mart'ta Tamamlanacak!

Pathaan setlerinden sızdırılan fotoğraflar interneti kasıp kavururken Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone İspanya'da coştu. Jenerasyonumuzun en büyük ekran çifti Mallorca'da devasa bir şarkı çekiyor ve 27 Mart'ta programı tamamlayacakları İspanya'daki Cadiz ve Jerez'e gitmeye hazırlanıyorlar.

Bir kaynak, "Pathaan, İspanya'nın Mallorca kentinde çekilen ilk film. Pahalı, zarif ve lüks ortamı, onu dünyanın en iyi turistik yerlerinden biri yapıyor ve Siddharth Anand ve YRF, Hint sinemasında daha önce görülmemiş bir ölçek düzeyine ulaşmak için Pathaan'ı kesinlikle burada çekmek istediler! Mallorca'dan sonra Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone, gerçek dışı bir aksiyon programı için Cadiz ve Jerez'e gidecek. Vücutlarını sonuna kadar zorlayacaklar ve bazı ölüme meydan okuyan gösteriler çekecekler!''
Kaynak ayrıca, "Pathaan ekibi İspanya programını 27 Mart'ta tamamlamayı hedefliyor. Sid Anand, izleyicileri büyülemek için büyük bir uluslararası program istedi ve bir şekilde YRF ile vizyonuna ulaşmayı başardı. Sızan görüntülerde gördüğümüz kadarıyla, SRK ve Deepika kesinlikle saçmalamaya değer görünüyor ve Sid onların büyük ekranı yakmalarını istiyor gibi görünüyor. SRK ve DP'nin eşleşmesi tarihi gişe rekorları kıran filmlere imza attı ve yapımcıların Pathaan'ı bugüne kadarki en büyük filmleri yapma konusunda kesin bir niyetleri var."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?