Preity Zinta'yı Etkileyeyim Derken Kafasına Dikiş Atılmış

Kya Kehna'dan Salaam Namaste'ye, Bollywood oyuncusu Saif Ali Khan ve ikonik aktris Priety Zinta'nın ekrandaki güzel ve büyülü kimyası, 2000'lerin başında sektörün oldukça konuşmasıydı.
Ancak, Saif'in bir zamanlar Priety'yi bir dublörle etkilemek istediğini ama sonunda kafasının üzerine düşüp neredeyse biliyor muydunuz?
Her şey Saif Ali Khan ve Preity Zinta, Kya Kehna filmi için birlikte çalışırken başladı. Bu süre zarfında Saif, Preity'yi motosiklet dublörlüğü ile etkilemeye karar verdi, ancak ne yazık ki işler oyuncu için o kadar da iyi gitmedi. Gösteride, Saif bir rampadan bisikletle atlamak ve diğerine inmek zorunda kaldı. Race oyuncusu bunu yaparken bisikletinden indi ve kafasını kayaya çarptı. Ardından hemen hastaneye kaldırılan aktörün, kafasına birkaç dikiş atıldığı tespit edildi.
Eski bir Koffee With Karan bölümünde de aynı şeyden bahseden Saif Ali Khan, olayı sunucu Karan Johar'a şöyle anlattı: '''Bırak onu etkileyeyim' diye düşündüm. İlk sefer tamamdı ama yapmak istedim. Rampaya çarpmadan önce bisiklet savrulup uçmaya başladım. Bu tarlanın ortasında bir kaya vardı ve çok hızlı bir şekilde yaklaşık 30 kez yuvarlandım ve sonra gördüm işte. Biraz ıslaklık hissettim, çok kan vardı, incindim. Hastaneye gittik ve beni diktiklerinde Frankenstein'a benzeyecektim." Abiciğim neden böyle şeyler yapıyorsun...
Günümüze geri dönersek, Saif Ali Khan en son Bunty Aur Babli 2'de Rani Mukerji, Siddhant Chaturvedi, Sharvari Wagh ve daha pek çok kişiyle birlikte görüldü. Varun V. Sharma'nın yönettiği film Kasım 2021'de vizyona girdi. Oyuncu bundan sonra bir Om Raut yönetmenliği olan Adipurush'ta izlenecek. Oyuncu Prabhas, Kriti Sanon, Sunny Singh ve daha pek çok kişiyle birlikte oynayacak. Filmin 12 Ocak 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?