Akshay Kumar ve Manushi Chhillar'ın Filmi Prithviraj 3 Haziranda Vizyona Girecek

Akshay Kumar ve Manushi Chhillar'ın Filmi Prithviraj 3 Haziranda Vizyona Girecek

Çok yönlülüğün canlı örneği Akshay Kumar, hayranlarını şaşırtma fırsatını hiçbir zaman kaçırmıyor ve her seferinde karşımıza yepyeni şeylerle çıkıyor. Akshay, yaklaşan filmi Bachchan Pandey'in fragmanı ve ilk parçası ile ses getirmesinden günler sonra, onun ilk dönem draması olan Prithviraj ile bir kez daha gündem oldu.

Dr Chandraprakash Dwivedi tarafından yönetilen ve Rajput savaşçısı Prithviraj Chauhanın hikayesine dayalı film Prithviraj eski güzellik kraliçesi Manushi Chhillar’ ın Bollywood’ta ilk çıkış filmi olacak.

Hayranları Prithviraj’ın yayınlanmasını sabırsızlıkla beklerken Akshay Kumar filmin gösterim tarihiyle ilgili yeni bir tarih paylaştı. Çok beklenen tarihi dramanın yayınlanma tarihi öne alındı. 10 Haziranda vizyona girmesi planlanan Prithviraj’ın gösterim tarihi 3 Haziran olarak güncellendi. Büyük haberi paylaşan Akshay, filmin Tamil, Telugu ve Hintçe dillerinde yayınlanacağını da duyurdu. Instagram hesabı üzerinden filmin posterini paylaşıp altına şu açıklamayı yazdı: “Samrat #Prithviraj Chauhan'ın büyük destanının 3 Haziran'da büyük ekranda Hintçe, Tamilce ve Telugu dilinde yayınlanacağını duyurmaktan mutluluk duyarım.”

Akshay ve Manushi dışında Prithviraj filminde Sanjay Dutt ve Sonu Sood da kilit rollerde yer alıyor. Bunun yanı sıra ünlü aktör Aanand L Rai'nin komedi draması Raksha Bandhan’ da, Abhishek Sharma yönetmenliğinde çekilen film Ram Setu’ da, Pankaj Tripathi ile birlikte rol alacağı film OMG 2 (Oh My God! 2)’de ve Tümgeneral Ian Cardozo rolünü oynayacağı film Gorkha ‘ da  da yer alacak.

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?