Pushpa 2’ de Samantha’ nın Yerini Alacak Oyuncu Kim?

Pushpa 2 ile ilgili edinilen yeni bir bilgiye göre Allu Arjun ile ekranda dans edecek oyuncu Samantha Ruth Prabhu değil, Salman Khan'ın yıldızı olacak

Samantha Ruth Prabhu, Pushpa'da Oo Antava şarkısında Allu Arjun ile birlikte dans ettiğinde ekranları ateşe verdi. Oo Antava sadece müzik listelerinde değil, Youtube, Instagram'da da en popüler şarkı haline geldi. Ve hala bir hit. Samantha'nın dans hareketleri, ülkenin dört bir yanından hayranlarının olmasını sağladı. Samantha'nın popülaritesi, Oo Antava'da yer aldıktan sonra daha da arttı. Pushpa'dan sonra en çok aranan aktrislerden biri haline geldi.

Koimoi.com'da yer alan bir haberde, filmde Samantha'nın yerini tanınmış bir Bollywood oyuncusunun alabileceği belirtiliyor. Salman Khan'ın eski başrol oyuncusu, Pushpa'nın bir sonraki filmi için özel bir şarkıda yer alabilir. Disha Patani'nin adı Pushpa 2'deki şarkı için en büyük aday olarak ortaya çıktı. Başrolde Allu Arjun'un bulunduğu Pushpa’nın devam filmi, yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Ancak Samantha’nın filmde yer almayacağı haberinden sonra Samantha Ruth Prabhu'nun hayranlarının mutsuz olduğu söyleniyor. 

Kaynağa gitmek için tıklayınYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?