Rashmika Mandanna, Ranbir Kapoor'un 'Animal' Filminde Parineeti Chopra'nın Yerini Aldı

Kısa süre önce yapımcı Sandeep Reddy Vanga'nın yönettiği 'Animal' filminde kadın başrolün Parineeti Chopra'nın olmayacağı açıklandı. Yer değiştirmeyle ilgili görüşmelerin ortasında, aktris Rashmika Mandanna’nın kadın başrol olacağı konusunda karara varıldı.

Animal'ın ekibi, aktris Parineeti Chopra'nın filmin bir parçası olmayacağını doğruladı. 'Animal' başrollerinde Ranbir Kapoor, Anil Kapoor ve Bobby Deol oyuncuları yer alacak. Parineeti Chopra'nın filmden ayrılacağı açıklandığından beri onun yerine hangi aktrisin geçeceği konuşuluyordu.

Pinkvilla'ya göre, aktris Rashmika Mandanna 'Animal' için kadın başrol olarak anlaştı. Gelişmeye yakın bir kaynak Pinkvilla'ya şunları söyledi: “Bhushan Kumar ve Sandeep Reddy Vanga, Rashmika'nın filme uyduğunu hissetti. RK'yi aynı aktrislerle tekrarlamak yerine yeni bir kadro istediler. Animal'da hem RK’in hem de Rashmika'nın kimyalarıyla ekranı ateşe vereceğini düşünüyor. İkisi filmde ilginç bir dinamiği paylaşıyor.” Mandanna, filmde Ranbir Kapoor'un karısı olarak görülecek.

'Animal' çekimlerinin, Ranbir Kapoor'un Luv Ranjan yönetmenliğinde çekilen isimsiz filminin tamamlamasının ardından yaz aylarında başlaması bekleniyor. Önümüzdeki aylarda Kapoor, temmuz ayından itibaren 'Shamshera' ile sinemalarda sık sık boy gösterecek. Eylül ayında merakla beklenen 'Brahmastra'da karşımıza çıkacak. Oyuncu, 2023'te Luv Ranjan'ın henüz ismi açıklanmayan romantik komedi filminde ve yılın ikinci yarısında ise 'Animal'da görünecek.

Öte yandan Pushpa yıldızı Mandanna, 'Mission Majnu'da aktör Siddharth Malhotra ile birlikte Bollywood'daki ilk çıkışına hazırlanıyor. Ardından aktör Amitabh Bachchan'ın da yer aldığı 'Goodbye' gelecek. Listesinde Allu Arjun ile birlikte 'Pushpa 2' zaten var ve başka bir film için Dharma Productions ile görüşüyor.

'Animal', Hindistan'daki silah mafyasının arka planını konu alıyor. Ranbir Kapoor, filmde babasını oynayan Anil Kapoor tarafından yönetilen bir gangster ailesinin bir parçası olarak görülecek. Bobby Deol'un oynayacağı karakter ise henüz açıklanmadı.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?