Ajay Devgan, Amitabh Bachchan Filme Evet Demeseydi Neden Runway 34'ü Yapmayacağını Açıkladı

Başrollerinde Ajay Devgan, Amitabh Bachchan,Boman Irani ve Rakul Preet’ in yer aldığı Runway 34 filminin fragmanı dün yayınlandı. Fragmanda, Ajay Devgan'ı tehlikeli bir iniş yüzünden soruşturulan bir pilot olarak; Amitabh Bachchan'ı ise soruşturma görevlisi olarak görüyoruz.

Oyuncu Ajay Devgan, ne zaman bir film yönetmeye karar verse, kendisini heyecanlandıran zorlu konuları aradığını söylüyor. Ajay, ilk yönetmenlik denemesini 2008 yılında U Me Aur Hum draması ile yaptı ve onu 2016 aksiyon filmi Shivaay takip etti. Aktör şu anda üçüncü yönetmenliği olan gerilim filmi Runway 34'ün yayınlanması için gün sayıyor.

Pazartesi günü filmin fragman lansmanı sırasında Ajay, iki yıldan fazla bir süre önce yazarlar Sandeep Kewani ve Aamil Keeyan Khan'ın kendisine ulaştığında hikayeden büyülendiğini söyledi. Gerçek olaylardan esinlenen Runway 34, uluslararası bir hedef için havalandıktan sonra gizemli bir rota izleyen bir “uçan dahi” olan ve Ajay tarafından oynanan Kaptan Vikrant Khanna'nın etrafında dönüyor.

Oyuncu, filme önce yönetmen olarak geldiğini ve daha sonra da rol almaya karar verdiğini söyledi. Sonunda, projeyi kendi yapım şirketi Ajay Devgn Ffilms adı altında desteklemeye karar verdi. Ajay, film için Amitabh'ı seçeceğinden emin olduğunu ve başka bir oyuncu seçeneğinin olmadığını söyledi. "Bu filmde, Bay Bachchan'ın rolü için, eğer kabul etmeseydi, (başka bir oyuncuyu) kadroya alıp alamayacağımı bile bilmiyorum. Filmi yapacağımı sanmıyorum." dedi.

79 yaşındaki aktör Amitabh Bachchan ile daha önce Binbaşı Saab filminde yer alan Ajay, filmin çekimleri sırasında yönetmen Tinnu Anand hastalandığında filmin bir programını daha önce yönettiğini söyledi. "Ama onunla ilk kez tam teşekküllü bir filmde (yönetmen olarak) çalıştım. Onu çocukluğumdan beri tanırım. Setini sık sık ziyaret ederdim. Daha sonra onunla yaklaşık 6 filmde çalıştım. Onun hakkında bir şey söylemek klişe olur çünkü başka çalışkan, profesyonel oyuncu görmedim. Çalışırkenki enerjisi ve özverisi inanılmaz. Herhangi bir sorun yaşıyor olsa bile, sete girdikten sonra, her şeyi unutuyor. Ona baktığımda daha iyi işler yapmak için ilham alıyorum” diye ekledi.

Runway 34 filminin 29 Nisan'da vizyona girmesi planlanıyor.

 Fragman için tıklayın

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?