Samantha Ruth Prabhu Bollywood’ ta Büyük Bir Çıkış Yapmak İçin Mi Hazırlanıyor?

Samantha Ruth Prabhu, The Family Man 2 dizisiyle güçlü bir OTT çıkışı yaptığından beri haberlerde yer alıyor. Aktris, 12 yıldır Güney endüstrisinde bir kraliçe. Her filminde oyununu geliştirdi ve şimdi Bollywood'a adım atmaya hazır gibi görünüyor. Samantha kısa süre önce Mumbai'de görüldü Paparazzilerin havaalanında çektiği videoda, Sam'e Hintçe anlayıp anlamadığını sordu, o da "Thodha " (Biraz) yanıtını verdi. Bu video üzerine aktrisin hayranları Bollywood'daki ilk filmi için görüşmelerde olduğunu düşünmeye başladı. Bir hayran, "Sam en tatlısı ve en mütevazısı" yorumunu yaptı. Başka bir kullanıcı ise, Bollywood projesinin olup olmadığını sordu. 

Samantha, birkaç hafta önce sektörde 12 yılını tamamladı. Hayranları, aktrisin özel gününde filmlerinden güzel bir kolaj paylaşmıştı. Sam Instagram'da "Bu sabah uyandım ve film endüstrisinde 12 yılı tamamladığımı fark ettim. Işıklar, kamera, aksiyon ve eşsiz anların etrafında dönen 12 yıllık hatıralarım oldu. Bu kutlu yolculuktan ve dünyadaki en iyi, en sadık hayranlardan sonra minnettarlıkla doluyum! Sinema ile olan aşk hikayemin hiç bitmemesini ve güçlenerek artmasını umuyorum."

Samantha'nın ayrıca The Family Man 2'nin büyük başarısından sonra ücretlerini artırdığı ve şimdi film başına yaklaşık 3-4 crore ücret alacağı bildirildi. Samantha şu anda başrollerini Vijay Sethupathi ve Nayanthara'nın da paylaştığı Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal'ın vizyona girmesini bekliyor. Ayrıca yönetmen Gunasekhar'ın Shaakuntalam'ında da yer alacak.

Kaynağa gitmek için tıklayın

 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?