Shah Rukh Khan Gümbür Gümbür Geri Döndü!

Kral gümbür gümbür geliyor! Sanırım en harika başlık gerçekten de bu olurdu!
Birkaç ay önce Shah Rukh Khan, Disney+Hotstar'ın OTT dünyasında çıkış yapmayı düşündüğü bir kampanyada yer almıştı. Reklamda, OTT'deki ilk çıkışı için menajeri ile farklı fikirleri tartışırken görüldü. Şimdi, viral reklamdan aylar sonra Shah Rukh Khan, OTT projesi SRK+'yı duyurdu. Bu sabah, SRK sosyal medya hesabını kullanarak SRK+'yı duyurdu.
Shah Rukh Khan, SRK+ logosu ile kendini gösteren bir poster paylaştı. SRK, "Kuch kuch hone wala hai, OTT ki duniya mein (OTT dünyasında bir şeyler oluyor/olacak gibi bir anlamı var)" diye yazdı.
Duyuruya tepki gösteren Salman Khan, "Aaj ki party teri taraf se @iamsrk (bugünün partisi sizden). Yeni OTT uygulamanız SRK+ için tebrikler." yazdı.
Film yapımcısı Anurag Kashyap da gönderiye yorum yaptı ve Khan ile işbirliği yapacağını duyurdu. "Rüya gerçek oluyor! Yeni OTT uygulaması SRK+'da @iamsrk ile işbirliği yapıyor." diye yazdı.
Duyurudan kısa bir süre sonra Shah Rukh Khan'ın kendi OTT kanalını başlattığı iddia edildi. Ancak durum böyle değil. Kaynaklara göre SRK+, Disney+Hotstar ile olan işbirliğinin bir uzantısı ve daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak. Süperstar, Disney+Hotstar ile dijital çıkışını yapacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?