Shah Rukh Khan İlk Evini Kiraya Verdi

1992'de Deewana ile Bollywood'a giren Shah Rukh Khan, dünyanın en büyük süper yıldızlarından biri haline geldi. Sadece ülkede değil tüm dünyada takip eden büyük bir hayran kitlesine sahip. Popülaritesi zirvede. Öyle ki, ikametgahı Mannat, Mumbai'de bir dönüm noktası.
Yes Boss'un 1997'deki çekimleri sırasında, mülk Kral Khan'ın dikkatini çekti. Ancak mülkü 2001 yılında 13 crore karşılığında satın aldı. Şimdi mülk Rs 200 crore'dan daha değerli ve zenginlik ve lüksün bir sembolü haline geldi. Ancak, bu muhteşem bunglow'a taşınmadan çok önce süperstar, Bandra'da mütevazi bir dairede kaldı. Benim kafam 13 crore'dan 200 crore'a çıkmasında kaldı.
Aryan Khan henüz üç aylıkken, Shah Rukh Khan ve Gauri Khan 1997'de Simi Garewal'ın kendi adını taşıyan sohbet programında göründüler. Süperstar bu programda Mumbai'deki sade, minimalist, denize bakan dairelerinin fotoğraflarını yayınladı. Aynı zamanda Mumbai'de sahip oldukları ilk mülktü.
3 BHK dairesi, Carter Yolu üzerindeki Shree Amrit Apartments adlı bir binanın yedinci katında yer almaktadır. Evleri süslü değildi, sade siyah deri bir kanepe, dört kişilik düz kesimli ahşap yemek masası, ahşap bir kitaplık ve estetik bir görünüm katmak için birkaç gösterişli vazo. Dairenin bir sakini, Times of India'ya, SRK'nin gün içinde kırmızı bir Pajero sürdüğünü de hatırlattı.
"O günlerde kırmızı bir Pajero kullanırdı. Oğlu da burada doğdu yanılmıyorsam.'' Shah Rukh Khan artık Mannat'ta yaşadığı için ilk evini satmayı reddediyor. Bunun yerine, rapora göre, bu daireyi 2013 yılında ayda 3 lakh Rs'ye kiralamaya karar verdi.
Yeni ikamet eden kişi ayrıca alan için yaklaşık 15 lakh Rs depozito ödemek zorunda kalacak. Mülkü pazarlayan komisyonculardan biri, ''Kira çeki Shah Rukh adına düzenlenecek ve birçok kişi, yıldızın sahibi olduğu ve birkaç yıldır onun evi olan bir evde yaşamaktan heyecan duyuyor.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?