Shah Rukh Khan Vefat Eden Ailesinden Bahsediyor

Shah Rukh Khan, birçok engelle karşılaşmasına rağmen kendi sıkı çalışmasıyla ün kazanan değerli oyunculardan biri şüphesiz. Oyuncu anne babasını çok küçükken kaybetti ve o zamandan beri her şeyi kendi başına yaptı. Ne zaman harika bir şey yapsa, SRK ailesini asla unutmaz ve bir keresinde onların ölümüyle nasıl başa çıktığını ve boşluğu doldurmak için oyunculuğu nasıl kullandığından bahsetti. Duygusal anlar.

Şu anda Badshah veya Bollywood Kralı olarak biliniyor, ancak büyük bir süperstar olmadan önce yolculuğuna televizyondan başladı ve sonunda ününü büyük ekrana kaydırdı. İlk filmi Deewana'dan bu yana aktör arka arkaya hit oldu ve şimdi herkes yaklaşan projelerini hevesle bekliyor.
Shah Rukh Khan, bugün hayattaki her şeye sahip olmasına rağmen, ebeveynlerini her zaman özlüyor ve onları hatırlama şansını asla bırakmıyor. Daha önce, Hichki'nin promosyonları sırasında Rani Mukerji Shah Rukh Khan ile röportaj yaptı ve oyuncu hayatındaki en büyük Hichki (hıçkırık) anını sordu. Dolaylı olarak en çok ağladığı kısmı soruyor.
Shah Rukh Khan, ''En büyük 'Hichki anım' ailemin ölümüdür. Babam vefat ettiğinde 15, annem vefat ettiğinde 26 yaşındaydım. Bizim için çok üzücüydü. Ailemin olmadığı boş ev bizi ısırmaya gelirdi (Shah Rukh ve kız kardeşi Shehnaz Lalarukh Khan). Annemle babamı kaybetmenin yalnızlığı, acısı ve hüznü hayatımı tamamen ele geçirmeye yetecek kadar bunaltıcı olabilirdi.''
Boşluğu nasıl doldurduğu hakkında konuşan süperstar, ''Oyunculuğun tüm hayatımı doldurmasına izin vererek bu Hichki anının üstesinden gelmeye karar verdim. Annemler aniden öldüler. Kanser olduklarını öğrendik ve iki buçuk ay içinde vefat ettiler. Ne yapacağımı bilmiyordum. Sadece bir gece onların labirentindeyken bu boşluğu bir şeylerle doldurmam gerektiğini hissettim. Filmlerde şanslı bir mola verdim. Benim için oyunculuk işe yaramıyor, duygularımı dışa vurduğum bir yer.''
''Her zaman şunu söylerim, bir sabah uyandığımda tüm bu duyguları harcadığımı ve şimdi (oyuncu olarak) verecek başka bir şeyim olmadığını fark edeceğim. Aksi takdirde ölüm, geri dönüşü olmayan bir hıçkırıktır. Bunu fark ettim ve bu yüzden işimi, her şeyimi vererek üstesinden geldim.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?