Shah Rukh Khan’ın Beklenen Filmi Pathaan’ ın Tanıtımı Sonunda Yayınlandı

Deepika Padukone ve John Abraham’ ın da yer aldığı tanıtım videosunda Shah Rukh Khan Hindistan'ı dini olarak tanımladı. Deepika ve John onun hikayesini anlattı.

Shah Rukh Khan gelecek filmi Pathaan’ ın ilk resmi duyurusunu yaptı. Yönetmenliğini Sidharth Anand’ın yaptığı aksiyon filmi birkaç aydır prodüksiyon aşamasındaydı. Film bu zamana kadar ne aktör tarafından ne de Yash Raj Films tarafından teyit edilmişti. Filmin 2023 yılının Cumhuriyet Bayramında 50. yıl kutlamalarının bir parçası olarak gösterime girmesi planlanıyor. Bir dakikalık tanıtım videosunda Shah Rukh Khan ve iki başrol oyuncusu Deepika ve John, Pathaan unvanı hakkında gizemli ve uğursuz tonlarda konuşuyor. Sözlerinden filmin doğasında vatanseverlik olacağı ve Pathaan’ ın ise “karam ve dharam” olarak gördüğü ülkesini seven bir milliyetçi olduğu anlaşılıyor.

Videoda “Ülkemizde dinimize veya kastımıza göre isimlendiriliyoruz, ama o, bunların hiçbirine göre isim almadı” diyor John üç renkli bayrağın  ve motosikletin yanında dururken. Deepika ekliyor: “ Adını verecek kimsesi bile yoktu, tek bir şeyi vardı; ülkesi.”  Shah Rukh daha sonra uzun saçlarıyla ortaya çıkıyor ve siluetle diyor ki: “Bu yüzden ülkesini dini olarak kabul etti ve vatanını korumak görevini üstlendi. Bir isme sahip olmayanlar yol arkadaşlarıyla isimlendirilirler. Adını neden aldı, nasıl aldı? Öğrenmek için biraz bekleyin. Yakında görüşürüz Pathaan ile birlikte” daha sonra ekran kararıyor ve çıkış tarihini başlıkla birlikte görüyoruz.

Pathaan'ın YRF tarafından üretilen planlı bir paylaşılan casus film evrenine bağlanacağı konuşuluyor. Paylaşılan evren ayrıca Salman Khan'ın Tiger filmlerini ve Hrithik Roshan-Tiger Shroff' un başrolde oynadığı War' ı da içeriyor. Salman'ın Pathaan için bir yardımcı sahne çektiği söyleniyor ve Shah Rukh'un yine yapım aşamasında olan Salman' ın gelecek filmi Tiger 3 için benzer bir yardımcı sahne çektiği söyleniyor.

Shah Rukh' un Pathaan duyurusu uzun zaman önce gelmişti. Oyuncu en son 2018'de başarısız olan büyük bütçeli filmi Zero'da ekranda görülmüştü. Filmden sonra bir süreliğine ara verdi ve yakın zamanda oğlu Aryan'ın dahil olduğu bir tartışmadan dolayı film çalışmasını daha da geciktirdi. Pathaan'dan sonra yönetmen Atlee'nin yeni filminde görünecek ve ardından yönetmen Rajkumar Hirani ile ilk kez işbirliği yapacak.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Tanıtım videosu için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?