Shahid Kapoor Kareena Kapoor Khan Hakkında Konuştu

Bollywood oyuncusu Shahid Kapoor'un aşk hayatı her zaman medyanın ve kitlelerin ilgisini çekti. Özellikle Kareena Kapoor ile olan çalkantılı ilişkisi.

Şu anda ikisi de özel hayatlarında oldukça mutlular. Kareena, aktör Saif Ali Khan ile mutlu bir evlilik sürdürürken, eski sevgilisi Shahid, karısı Mira Kapoor ile evlilik hayatının tadını çıkarıyor.

Shahid Kapoor yıllar önce Zee News'in ünlü sohbet programı Kahiye Janab’a katıldığında Kareena Kapoor Khan'dan ayrılmasının ardından hayatının nasıl tamamen değiştiğini anlattı. “Bugün, kişisel ilişkim hakkında konuşmayı sevmiyorum çünkü bunun benim kişisel alanım olduğunu hissediyorum. Kareena ile ilişkideyken farklı düşünürdüm ama şimdi işler değişti. Hayatımda hep normallik istedim. Otobüs ve trenlerde seyahat eden, orta sınıf bir aileden geliyorum. Korumalarla çevrili bir evde hiç yaşamadım. Ama gerçek şu ki, bir yıldız olduktan sonra hayat değişiyor ve ben de ünlü yaşam tarzına kapılmamak için elimden geleni yapıyorum.”

Bunun dışında Shahid Kapoor, Kareena Kapoor Khan hakkında “Kareena'dan ayrılmak zordu, incitti. Ama bir aktör olarak işimin önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermedim. Her zaman elimden gelenin en iyisini yaptım. Yapacağım. Bunu 'ayrılık' olduğu andan itibaren söyledim. İyi bir film gelirse ve yönetmen bana Kareena dışında başka hiç kimsenin o role uymayacağını söylerse, onunla rol almayacağımı söylemeye hakkım yok. Yönetmenim benden bir inekle ya da bir bufaloyla romantizm yaşamamı isterse, bunu yaparım. Bu benim işim." şeklinde konuştu.

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

  1. Hiç sevmiyorum bu adamı çok itici. Sushant Singh Rajput'u alaya aldığı video hala gözümün önünden gitmiyor. Karena'nın da ondan aşağı kalır yanı yok.Al birini vur ötekine!!

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?