Shahid Kapoor Son Filmi İçin Ücretini Artırdı

Bollywood Hungama daha önce Shahid Kapoor'un Jersey'i tiyatro ortamını korumak için oyunculuk ücretlerinden nasıl vazgeçmeye istekli olduğunu bildirmişti. Oyuncu taahhüdünde durdu ve filmi 14 Nisan'da beyaz perdeye taşıyor. Başlangıçta 31 Crores Rs civarında ücret alan oyuncu, Omicron korkusu nedeniyle vizyon son dakikada ertelendiği için sonunda bir maaş kesintisi yaptı. Fakat...
Yüksek konumdaki ticaret kaynaklarımıza göre, Shahid Kapoor oyunculuk ücretlerini bir kez daha artırdı. Padmaavat ve Kabir Singh'in başarısının üstüne çıkan yetenekli oyuncu, Jersey'den de büyük kazançlar bekliyor ve Jersey'nin devamı niteliğindeki film için %25 daha fazla ücret aldı. ''Shahid Kapoor, Ali Abbas Zafar'ın yönettiği bu aksiyon dolu gerilim filmine muazzam bir 38 Rs karşılığında katıldı. Bu, Jersey'den yaklaşık %25 daha fazla ve onun ezber bozan Kabir Singh filmi için aldığının iki katından fazla. Aslında, işinin değeri için konuşmasına izin verme yolunu benimsiyor.'' diyor kaynak.
İşin kendi değeri için konuşmasına izin verme mottosunun Shahid için benzersiz bir anlamı var. ''Her başarı, oyunculuk ücretlerinin artması anlamına gelir ve her başarısızlık, oyunculuk ücretlerinin düşmesi anlamına gelir. Bu onun tasarladığı dinamik bir fiyatlandırma stratejisi ve bu noktada hem Jersey hem de Ali Abbas Zafar'ın gişede büyük getiriler elde edeceğinden emin. Film başarılı olursa, ondan sonraki için istediği fiyat daha da artacak.'' dendi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?