Shefali Shah Bir Zamanlar Aamir Khan’a Aşık Olduğunu Açıkladı

Jalsa Filminde Vidya Balan İle Birlikte Rol Alan Oyuncu Shefali Shah, Jalsa Tanıtımlarında Eski Aşkı Sorulduğunda Aamir Khan Yanıtını Verdi

Aamir ve Shafali, 1995 yılında vizyona giren Rangeela'da birlikte çalışmışlardı. Aamir Khan'ın Urmila Matondkar ve Jackie Shroff ile birlikte başrolde yer aldığı 1995 yapımı Rangeela filminde Mala Malhotra rolü ile çıkış yapan ünlü oyuncu Shefali Shah üniversite yıllarında Aamir Khan'a büyük bir aşk duyduğunu açıkladı. Aamir ile birlikte hiç sahneleri yoktu. Filmde Shefali, sadece birkaç sahnede görünüyordu, dört günlük çekimden sonra filmi bırakmıştı çünkü rolünün kendisine verilenden çok farklı olduğunu hissetti.

90'lı yıllarda Aamir'in çok çikolatalı bir yüzü vardı. Bütün kişiliği farklıydı. Kızlar ona aşık olurlardı ve aralarından biri Shefali Shah'dı. Jalsa filminin tanıtımında oyuncuya eskiden hayranlık duyduğu (aşık olduğu) birinin olup olmadığı soruldu, "Aamir Khan” diye yanıt verdi. Ardından şöyle devam etti; “Ona bir mektup yazdım. Bir fotoğrafım ile mektubu gönderdim.” Jalsa’daki rol arkadaşı Vidya Balan ise, film endüstrisine katıldığından beri Aamir ile çalışıp çalışmadığını sordu Shefali hayır dedi. Kendisi ve Aamir'in Rangeela'da olduğunu ancak birlikte bir sahneleri olmadığını belirtti. Aamir'in aşkının farkında olup olmadığı sorulduğunda Shefali, "Bilmiyorum" dedi ve Vidya ise bunu şimdi öğreneceğini söyledi. :)

Shefali ve Vidya şu anda Suresh Triveni'nin 18 Mart'ta Amazon Prime Video'da yayınlanan gerilim filmi Jalsa'da brlikte yer alıyorlar. Filmde Vidya ünlü bir gazeteciyi oynarken Shefali Shah kızı bir darbe sonucu yaralanan aşçısını canlandırıyor. 

Kaynağa gitmek için tıklayın

 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?