Shraddha Kapoor Sevgilisinden Ayrıldı Mı?

Bollywood oyuncusu Shraddha Kapoor, kişisel hayatı nedeniyle sık sık haberlerde yer alıyor. ABCD 2 aktrisinin bir süredir ünlü fotoğrafçı Rohan Shrestha ile çıktığı söyleniyor. Film kariyerinin yanı sıra, Shraddha, Roshan ile olan sözde romantizmiyle sık sık manşetlerde yer aldı. Ama şimdi bu konuda üzücü bir haber ile karşınızdayız.

Shraddha sık sık fotoğrafçı erkek arkadaşı Rohan için ilham perisi oldu ve herkesi hayrete düşürdü. 
Son raporlar, Shraddha Kapoor - Rohan Shrestha ile olan ilişkinin artık devam etmediğini belirtiyor. Aashiqui 2 aktrisinin, ünlü fotoğrafçıdan ayrıldığı iddia ediliyor ve bunun nedenleri artık en iyi eski çift tarafından biliniyor. Pinkvilla'daki bir habere göre, Shraddha'nın ilişkilerine son verme kararı oldu. Shrestha'ya yakın bir kaynak, eğlence portalına çiftin Ocak ayından bu yana açık-kapalı bir ilişki içinde olduğunu açıkladı. Ne demek isteniyor bilmiyorum.
Geçen yılın aksine, Shraddha Kapoor doğum gününü Goa'da ailesiyle kutladı.. Ancak, Şubat ayında Shraddha sonunda hayranlarının kalbini kırarak açıklamalarda bulundu. Raporda ayrıca, Rohan'ın kalp kırıklığının ardından kendini izole ettiği ve bundan dolayı çok üzgün olduğu belirtiliyor.
Shraddha Kapoor ve Rohan Shrestha'nın düğün söylentileri defalarca internette su yüzüne çıktı. İkili bunu ne teyit eder ne de yalanlarken, ebeveynleri bir zamanlar aynı tepkiyi vermişti.
Shraddha Kapoor'un babası Shakti Kapoor ve Rohan Shrestha'nın babası Rakesh Shrestha, düğün söylentilerine tepki göstermişti. Aynı şeyi kabul eden kıdemli fotoğrafçı, ''Birbirleriyle evlenmeye karar verirlerse, onlar için her şeyi seve seve yaparım. 'İtiraz' kelimesi sözlüğümde yok. Ve size söyleyeyim, Rohan'a 'Hayalim' diyorum, ona nadiren 'Rohan' diye hitap ediyorum.'' Hayırlısı olsun diyelim.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?