Siddharth Anand'dan Pathaan Yorumu

Yash Raj Films, destek amaçlı filmleri Pathaan'ın çıkış tarihi duyuru videosunu geçen hafta yayınladığında şirket kitlesel bir histeri yarattı! Hayranlar ve izleyiciler, Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın yer aldığı filmin vizyon tarihini 25 Ocak 2023 olduğunu göstermek için oluşturulan, film çekimi olmayan özel bir video gördüklerinde şaşırdı ve sevindiler.
Pathaan ayrıca tesadüfen SRK'nin 4 yıldan uzun bir süre sonra sinemalara dönüşünü bizlere işaret ediyor. Yönetmen Siddharth Anand, tarih duyuru videosunun hem hayranlardan hem de izleyicilerden aldığı inanılmaz olumlu karşılama hakkında konuşuyor!
''Pathaan, izleyicilerin Hint film endüstrisinden görmeyi bile bekleyemeyecekleri en büyük aksiyon gösterisini sunmak için tasarlandı. Pathaan çevresindeki hayran histerisinin en büyük anlarından bazılarını tasarlamak için tüm kampanyayı dikkatli ve stratejik bir şekilde oluşturuyoruz. Yani, tarih duyuru videosu galeride büyük zaman oynuyor. Hayranların filmi duyurmamıza gerçekten çok susadığını biliyorduk, çünkü filmi çok uzun süre saklamıştık.'' Öyle bir sakladınız ki aylarca yıllarca resmi duyuru gelmedi.
Siddharth, bu birimi oluştururken nelere dikkat edildiğini açıklıyor. "Bizim neslimizin en sevilen süperstarı Shah Rukh Khan'a sahibiz bu filmde. Bu hepimiz için bir onur ve sorumluluktur. Bu nedenle, hiçbir noktada gerçekten yanlış adım atamayız ve bu videonun, SRK'nin Pathaan'ı duyurmasını sabırsızlıkla bekleyen herkes için paranın karşılığını fazlasıyla almasını sağladık! Buna ek olarak, filmde ülkemizin en büyük kadın süperstarı Deepika Padukone var. Bu, SRK ve DP tarihi gişe rekorları kıran filmler sunduğu için Pathan'ı daha da heyecanlı kılıyor. Üstelik, aksiyon konusunda tartışmasız olan ve yaptığı her filmde kendisinden birkaç basamak daha yukarı çıkmasını bekleyen büyük ve sadık bir hayran kitlesine sahip olan John Abraham var. Dolayısıyla, çatlama ürünü teslim etmemiz için üzerimizde bir baskı var ve bu baskı ve beklenti olmasını seviyorum. Beni en iyi işimi yapmaya zorluyor ve bunu Pathan ile tekrar yapmayı umuyorum.''
Ayrıca, ''Hayranların en sevdikleri süperstarları mümkün olan en yüksek sesle nasıl tezahürat ettiğini görmek beni çok mutlu etti. Bu birim ile sohbet ve hayran çılgınlığı yaratmak istedik ve bunu kampanyanın başında başardığımız için mutluyum."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?