Sidharth Malhotra ve Kiara Advani’ nin Filmleri Gişede Çarpışacak

 

Sidharth Malhotra ve Rashmika Mandanna’nın Filmi Mission Majnu ile Vicky Kaushal ve Kiara Advani’ nin Filmi Govinda Naam Mera Aynı Gün Vizyona Girecek.

Sidharth Malhotra ve Rashmika Mandanna'nın başrollerini paylaştığı Mission Majnu'nun daha önce 13 Mayıs 2022'de vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak ertelendi.

Hindistan'da sinema salonları tamamen yeniden açıldı ve şimdi birçok film yapımcısı filmlerini büyük ekranda yayınlamaya hazır. Filmlerin vizyon tarihleri her gün açıklanıyor ve birçok film de erteleniyor. Başrollerini Sidharth Malhotra ve Rashmika Mandanna'nın paylaştığı Mission Majnu, 13 Mayıs 2022'de vizyona girecekti, ancak film 10 Haziran 2022'ye ertelendi. Aynı zamanda film, başrollerde Vicky Kaushal, Kiara Advani ve Bhumi Pednaker'in oynadığı Govinda Naam Mera ile çatışacak.

RSVP Film, Mission Majnu'nun yeni çıkış tarihini duyurmak için Twitter' da bir gönderi paylaştı. “Hedef belirlendi! Pakistan'ın kalbinde Hindistan'ın en cüretkar RAW görevinin bir parçası olmaya hazır olun. Gerçek olaylardan ilham alan #MissionMajnu, 10 Haziran 2022'de yayınlanacak." notunu yazdı.

Sidharth gişede çok yakın iki insanla çatışacak. Govinda Naam Hai Mera'nın yapımcılığını Sidharth'ın akıl hocası Karan Johar üstleniyor ve başrolde aktörün söylentilere göre kız arkadaşı Kiara yer alıyor. Yani, bu gişe çatışması kesinlikle ilginç olacak.

Mission Majnu'nun 13 Mayıs 2022'de piyasaya sürülmesi planlandığında, Ayushmann Khurrana'nın Anek filmi ve Ranveer Singh’ in Jayeshbhai Jordaar filmi ile çatışacaktı. İlginç bir şekilde, Mission Majnu'nun yapımcıları, filmlerinin 13 Mayıs'ta beyaz perdede vizyona gireceğini açıklayan ilk kişilerdi, ancak görünüşe göre üçlü bir çatışmaya pek hevesli değiller.

Ayrıca Mission Majnu, Rashmika Mandanna'nın Bollywood'daki ilk çıkışı olacak. Aktris, geçen yıl vizyona giren Pushpa: The Rise'daki performansıyla herkesi etkilemişti ve hayranları onun ilk Hintçe filmi için çok heyecanlı.