Sonam Kapoor Hamile Olduğunu Açıkladı


2018 Yılında İş İnsanı Anand Ahuja ile Dünya Evine Giren Bollywood Oyuncusu Sonam Kapoor Bugün Instagram Hesabı Üzerinden Hamile Olduğunu Açıkladı

Sosyal medyada oldukça aktif olan Sonam Kapoor, sık sık kendisinin ve sevdiklerinin güzel fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşıyor. Neerja oyuncusu bu sabah kocası Anand Ahuja ile aşk dolu birkaç fotoğrafını paylaşıp hamileliğini duyurdu. Mayıs 2018'de Anand ile evlenen Sonam Kapoor, ilk çocuğunu bekliyor ve çift bu yıl sonbaharda bebeklerine kavuşacak.

Sonam, Instagram hesabından, siyah bir elbise içinde başını Anand'ın kucağına ve ellerini karnına koymuş bir şekilde bir kanepede yatarken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.  Açıklamaya ise “Seni elimizden geldiğince en iyi şekilde yetiştirmek için dört el...  Yolun her adımında seninkiyle uyum içinde atacak iki kalp..  Sana sevgi ve destek verecek bir aile...  Seni karşılamak için sabırsızlanıyoruz.” yazdı.

Bu arada, Sonam, en son AK vs AK filminde babası Anıl Kapoor ile görülmüştü.  Ayrıca, daha sonrasında Shome Makhija'nın gelecek filmi Blind'da Purab Kohli ve Vinay Pathak ile birlikte yer alacak.  Film, 2011 yılında yayınlanan Kore filmi Blind'in yeniden yapımı.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?