Suhana Khan Arabada Yüzünü Neden Kapattı?

Oyuncular genellikle kişisel hayatlarını saklamaya çalışıyorlar ama magazinciler kelimenin tam anlamıyla her yerdeler. Shweta Tiwari'nin kızı Palak Tiwari, Saif Ali Khan'ın oğlu İbrahim Ali Khan ile görüldüğünde çok ses getirdi. Ancak bundan daha fazlası, hayranlar Bijlee Bijlee aktrisinin maruz kaldıktan sonra bile yüzünü nasıl saklamaya çalıştığı hakkında konuştu. Şimdi konuşulan son kişi, Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan!
Geçen akşam Suhana, Mumbai'deki Mannat evinin yakınında arabasında görüldü. Ama arabanın içinde onunla birlikte tüm dikkatleri üzerine çeken gizemli bir adam vardı. Panjurları fark eden ikili, yakalanmamak için elleriyle yüzlerini sakladı.
Suhana Khan, zeytin yeşili kareli bir gömlek giymiş olarak görüldü. Shah Rukh Khan'ın kızı, kavurucu sıcağın ortasında saçlarını topuz yaparken oldukça rahat görünüyordu. Gizemli adam ise gri bir Nike sweatshirt giymiş olarak görüldü. 
Resimler internette ortaya çıkar çıkmaz, halktan bazıları Suhana Khan'ın yanındaki gizemli adamın kim olduğu konusunda tahminlerde bulunmaya başladılar.
Bir kullanıcı, "Suhana'nın çıktığı kişi o mu?" diye yazdı.
Bir diğeri, “Yüzünü neden saklıyor?” Yazdı.
"Biriyle mi çıkıyor?" gelen bir diğer yorum.
Bir izleyici, “Yüzünü saklamasına gerek yoktu.” diye yazdı. Sanırım hak verdiğim tek yorum.
Profesyonel cephede, Suhana Khan Bollywood'daki ilk çıkışı için hazırlanıyor. Aktrisin OTT filmi için Zoya Akhtar ile çalıştığı bildiriliyor. Netflix'te yayınlanacak olan The Archies'in Hintçe versiyonunda görülecektir.