Suhana Khan, Khushi Kapoor ve Agastya Nanda Aynı Filmle Çıkış Yapacak

Sridevi’ nin Küçük Kızı Khushi Kapoor, Shah Rukh Khan’ ın Kızı Suhana Khan ve Amitabh Bachchan’ın Torunu Agastya Nanda Aynı Filmde Yer Alarak İlk Çıkışlarını Yapacaklar

Üçlünün, yönetmen Zoya Akhtar'ın bir sonraki projesi olan Archies'in Hintçe uyarlaması için bir araya geleceği tahmin ediliyor. Khushi Kapoor'un Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan ve Amitabh Bachchan'ın torunu Agastya Nanda ile birlikte Bollywood'daki ilk çıkışını yapacağı geçen yıl duyulmuştu. Khushi Kapoor bir aktör ailesinden geliyor. Merhum aktris Sridevi ve yapımcı Boney Kapoor'un kızı. Ablası Janhvi, Gunjan Saxena: The Kargil Girl, Dhadak gibi filmleriyle şimdiden Bollywood’ ta bir iz bıraktı. Ayrıca Boney Kapoor’ un eski eşinden olan çocuğu Arjun Kapoor da oyunculuk yapıyor. Bu yüzden Khushi’ nin kardeşlerinin izinden gitmek istemesi sürpriz değil.

India Today’ e konuşan Boney Kapoor küçük kızı Khushi hakkında, "Evet, oyunculukla çok ilgileniyor" dedi. Ayrıca, "Bir baba olarak, bunu Arjun ile yapıyorum ve bunu Jahnvi ve Khushi ile de yapacağım. Arjun ve Jahnvi söz konusu olduğunda, onlar zaten oradalar ve kendileri için çok iyi durumdalar ve ne zaman bana ihtiyaç duyarlarsa, ben her zaman oradayım. Aynı zamanda filmlerden, yaklaşımlardan ve tüm bu şeylerden bahsetme konusunda kendimize güveniyoruz. Tabii ki benim katkılarım bir baba ve yapımcı olarak kalacak. Tecrübelerimle onlara doğrunun ne olduğunu anlatıyorum ama karar onların. Kendileriyle ticari konuları konuşurum ama son karar onlara ait. "Khushi'nin çıkışı hakkında konuşan yönetmen, "Filmin çekimlerine nisan ayında başlayacak. Size daha fazlasını söyleyemem, yakında hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz." dedi.

Resmi bir doğrulama olmasa da projeye yakın kaynaklar, Khushi'nin Veronica'yı oynayacağını, Agastya'nın ise filmde Archie ve Suhana'yı Betty olarak göreceğimizi doğruladı. Bu yıldız çocuklarının en sevdiğimiz çizgi roman hikayelerinden biriyle bir araya geldiğini görmek oldukça ilginç olacak.

Kaynak 1 için tıklayın

Kaynak 2 için tıklayın

 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?