Tiger 3 Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yash Raj Films Tiger 3’ nin bayramda yayınlanacağı haberini duyuran bir tanıtım videosu paylaştı. Videoda Salman Khan ve Katrina Kaif oldukça dikkat çekici görünüyor.

YRF Pathan’ dan sonra Tiger 3’ nin de çıkış tarihini duyurdu. Film 21 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak. Salman hayranlarına bayram eğlencesi olacak. Film ekibi Salman Khan ve Katrina Kaif’ in bulunduğu bir video paylaştı. Video, Katrina Kaif'in siyah eşofman giymiş şekilde büyüleyici aksiyon sahneleri çekmesiyle başlıyor. Aynı zamanda etkileyici ve sert görünüyor. Aktris, yeteneklerine bizim kadar hayran olan yurtdışından bir dizi dublör eğitmeni ile birlikte görülüyor. Videoda Salman Khan ise yeşil bir tişört ve atkısıyla görülüyor. Süper yıldızın kasları sizi hayrete düşürecek. Katrina Salman' a hazır olup olmadığını sorar ve o da “Tiger her zaman hazırdır.” yanıtını verir.

Ayrıca Tiger 3'te Shah Rukh Khan'ın Pathan olarak bir sahnesi var. Tiger serisinin üçüncü filminde Emraan Hashmi kötü adam olarak karşımıza çıkacak. Film ayrıca Maneesh Sharma tarafından yönetilmektedir ve beş ülkede çekilmiştir. Son olarak filmin çekimleri 2022'de Sevgililer günü haftasında Delhi'de tamamlandı.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Tanıtım videosu için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?