Ünlü Oyuncu Aamir Khan Bugün 57 Yaşına Girdi!

Oyuncu Aamir Khan bugün çocukları Ira Khan, Junaid Khan ve Azad Rao Khan'ın, doğum gününde kendisine ilk dilek dileyen kişiler olduğunu açıkladı. Basına konuşan oyuncu, Azad'ın kendisine vereceği hediyeyi beklediğini söyledi. Oyuncu 57. yaş gününü Mumbai'deki Taj Lands End'de magazincilerle kutladı. Instagram'da bir magazin hesabının paylaştığı videoda Aamir'in tüm kameramanların oturduğu alana geldiği görüldü. İçeri girerken elini göğsünde tuttu, sonra ilerledi ve insanlarla el sıkıştı. Hele nasıl da mutevazı.
Aamir ayrıca doğum günü pastasının önünde dururken fotoğraf çektirirken görüldü. Ardından mumları üfledi ve pastayı kesti. Aamir ayrıca orada bir magazinciye bir parça yedirdi. Pastanın üzerine 'Doğum günün kutlu olsun Aamir Khan' yazıyordu. Bu vesileyle, Aamir pembe bir gömlek ve mavi kot pantolonun altına beyaz bir tişört giydi. Ayrıca gözlükleri vardı ve fotoğraflara gülümsedi.
Yorumlar bölümüne gelen birkaç hayran, oyuncuya dilek diledi. Bir hayran, "Doğum günün kutlu olsun sevgili Amir Khan... Harika bir gün geçir ve harika çalışmanla bize ilham vermeye devam et." yazdı. 
Pinkvilla'daki bir habere göre, "Doğum günü dileğini ilk dileyen çocuklarımdı. Azad'ın bana ne hediye ettiğini görmek için bekliyorum. O şu anda okulda, bu yüzden eve döndüğümde alacağım."
İyi ki doğdun Aamir Khan! İyi ki seni tanıdık! Vesilen ile buralardayız!