Uzun Yıllardan Sonra Aamir Khan ve Anushka Sharma Tekrar Bir Araya Geliyor!

Aamir Khan şu anda yaklaşmakta olan filmi Laal Singh Chaddha üzerinde çalışıyor. Film 11 Ağustos'ta vizyona girecek olsa da, oyuncu geçtiğimiz günlerde bir sonraki filmi için görüşmelerde olduğunu ve yakında bunu açıklayacağını söyledi. Biz de yakın zamanda bunun haberini sizlerle paylaşmıştık. Bildirildiğine göre, Aamir daha sonra RS Prasanna'nın yönettiği bir filmde görünecek. Raporlara göre, Anushka Sharma'ya kadın başrol oynaması için teklif götürüldü.
Bildirildiğine göre, RS Prasanna şu anda Aamir Khan'dan onay aldıktan sonra filmin ön prodüksiyonu üzerinde çalışıyor. Ayrıca Aamir Khan'ın karşısında başrolü oynamak için Anushka Sharma ile görüşüyor. Bildirildiğine göre proje için o da onay verdi ve son anlatımdan sonra anlaşmayı imzalayacak. Filmin, engelli insanlardan oluşan bir basketbol takımı hakkında dokunaklı bir dram komedi olduğu söyleniyor.
Söz konusu film, İspanyol filmi Campeones'in resmi yeniden çevrimi. Şampiyonlar anlamına gelen Campeones, kibirli bir koçun toplum hizmeti yapmaya ve gelişimsel engelli bir takımı eğitmeye zorlandığı basketbol zemininde geçen bir spor komedi-dramıdır. Filmde Javier Gutierrez, Jose de Luna, Gloria Ramos, Roberto Chinchilla, Athenea Mata, Luisa Gavasa, Mariano Llorente, Daniel Freire ve Juan Margallo rol aldı. Javier Fesser tarafından yönetildi. Film, yılın en büyük ulusal gişe hasılatı oldu.
Hintçe yeniden çevrim olan film, Punjab'da, Aamir'in toplum hizmetine mahkum edilen ve oyuncuları çeşitli öğrenme güçlüğü çeken bir Özel Olimpiyat takımına koçluk yapmaya zorlanan inatçı ve asabi bir ikinci lig basketbol koçu rolünü oynamasıyla geçecek. Aamir, Laal Singh Chaddha'nın yayınlanmasından sonra projeye odaklanacak. Bu arada Anushka, Chakda Xpress'in çekimlerini tamamladıktan sonra filmin çekimlerine başlayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?