Varun Dhawan, Tamil Filmi 'Theri'nin Hint Versiyonunda mı Oynayacak?

Edinilen bilgilere göre, orijinalinde Thalapathy Vijay ve Samantha Ruth Prabhu'nun oynadığı ve Atlee’nin yönettiği 2016 yapımı Tamil filmi 'Theri'nin Hintçe yeniden yapımında Vijay’in rolünde Varun Dhawan’ın oynayacağı konuşuluyor.

Yönetmen Atlee Kumar, son zamanlarda çok beklenen filmlerden biri olan ve geçici olarak 'Lion' olarak adlandırılan film için Shah Rukh Khan ile işbirliği yapıyor.  Hayranlar filmle ilgili yeni bir gelişme beklerken, son haberler yönetmen ile ünlü aktör Varun Dhawan'ın başka bir film için görüşme halinde olduğu yönünde.

Ünlü yönetmen Atlee, orijinalinde Thalapathy Vijay ve Samantha Ruth Prabhu'nun oynadığı 2016 filminin Hintçe yeniden yapımını yönetecek. 'Theri' adlı film, filmdeki ticari unsurlar nedeniyle Vijay'ın kariyerindeki en popüler filmlerden biri olarak kabul ediliyor.

Etimes raporuna göre, Varun Dhawan, Atlee Kumar'ın  bu filmi için ilk aday. Bir kaynak “Varun ile Atlee tanıştı ve yakında bir Güney filminin Hintçe yeniden yapımı üzerinde birlikte çalışacaklar. Filmin Vijay ve Samantha'nın başrolünde yer aldığı film 'Theri' olma olasılığı yüksek.” şeklinde konuştu.

Varun Dhawan hayranları için iyi haber geliyor; oyuncunun Theri'nin yeniden yapımı haberi birkaç yıl önce ortaya çıkmıştı. Görünüşe göre plan sonunda gerçekleşiyor.

Bu arada, Varun Dhawan'ın önümüzdeki iki yıl içinde birçok filmi var. Jug Jugg Jeeyo ve bu yıl vizyona girmesi beklenen Bhediya. Ayrıca Rajkumar Hirani'nin başka bir filminde de başrol oynayacak.

Pinkvilla’ nın bir kaynağı “Varun, son birkaç ay içinde Rajkumar Hirani ile çok sayıda toplantı yaptı ve her ikisi de işbirliğine büyük ilgi gösterdi. Rajkumar Hirani tarafından yazılan gerçek bir hikayeye dayanan tipik bir yaşam kesiti olacak.” dedi.

Ayrıca Varun Dhawan Mohit Suri ile bir aksiyon filmi için görüşmelerde bulunuyor. Bunun yanı sıra, Sriram Raghavan'ın Ekkis'i de ünlü oyuncunun yer alacağı filmlerden biri.

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?