Vicky Kaushal ve Tripti Dimri'nin Filmine Bir İsim Daha

Geçen yıl Aralık ayında Bollywood oyuncusu Vicky Kaushal, Katrina Kaif ile dünya evine girdi. Düğünlerini yaptıktan sonra, ikisinin birlikte filmlerde rol aldığına dair çok sayıda rapor su yüzüne çıktı. Ancak düğünden önce, Kasım ayında Bollywood Hungama, Vicky ve Tripti Dimri'nin Bandish Bandits ünlü yönetmeni Anand Tiwari tarafından yönetilecek bir romantik komedi için iple çekildiğini bildirmişti. Şimdi onlara katılan kişinin Ammy Virk'in olacağını duyuyoruz.

Raporlara göre, Vicky'nin yeni bir aşık çocuk görünümüne sahip olduğunu bizlere gösterecek olan romantik komedi, bugün erken saatlerde Mumbai'de sahneye çıktı. Filmle ilgili çok fazla detay bilinmemekle birlikte Tripti'nin filmde Kaushal ile eşleşeceği açık. Ancak, Ammy'nin rolü hala bilinmiyor. Filmin yayınlamasına gelince, henüz isimlendirilmemiş girişimin yapımcıları gelecek yıl ekranlara yansıtmayı planlıyorlar.
Bu arada, Vicky Kaushal gelecek yıl üç filmin vizyona girmesine hazırlanıyor. Oyuncu daha sonra Yash Raj Films'in Manushi Chillar'la oynadığı henüz isimlendirilmemiş aile dramasında, ardından Shashank Khaitan'ın Govinda Naam Mera'sında ve Dinesh Vijan'ın Sara Ali Khan ile oynadığı romantik komedide izlenecek. Öte yandan Tripti Dimri'nin listesinde Babil I. Khan'ın yer aldığı Netflix filmi Qala ve Ranbir Kapoor'un yer aldığı Animal yer alıyor. Ayrıca, Anubhuti Kashyap tarafından yönetilecek ve Ishaan Khatter ile birlikte oynayacağı Dharma Productions için bir film daha yapıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?