Yıldız Çocuklar Çok Yakında Sahnede!

Yeni nesil yıldız çocuklar - Suhana Khan, Khushi Kapoor, Agastya Nanda ve Jahaan Kapoor, film yapımcısı Zoya Akhtar'ın yeni Netflix orijinal filmi The Archies ile Bollywood'da ilk kez sahneye çıkmaya hazırlanıyorlar! Film 1960'larda geçiyor ve kurgusal Riverdale kasabasını yeni bir nesle tanıtan bir canlı aksiyon müzikali olacak.

Son zamanlarda, dört yıldızlı çocukların hepsi film setlerine gönderildi ve fotoğrafları internette dolaşıyor. Magazinciler tarafından paylaşılan fotoğraflara göre, üçü karakter görünümlerinde giyinmiş olarak görüldü. Yaklaşan projenin setlerinden sızdırılan fotoğraflarda Suhana, Agastya ve Khushi'nin yanı sıra Agastya'nın ablası Navya Naveli Nanda da yer aldı. Resimlerden, filmde Veronica Lodge rolünde Suhana, Archie Andrews rolünde Agastya, Betty Cooper rolünde Khushi ve Jughead Jones rolünü oynayan Vedang Raina gibi görünen bir başka oyuncunun olacağı tahmin edilebilir.
Tekrar edelim, belki aralarında bazıları bilinmiyordur: Suhana, Bollywood yıldızı Shah Rukh Khan'ın küçük kızı, Khushi, Sridevi-Boney Kapoor'un en küçük kızı ve Agastya, Amitabh Bachchan'ın torunu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.