Yıldız Çocuklar Çok Yakında Sahnede!

Yeni nesil yıldız çocuklar - Suhana Khan, Khushi Kapoor, Agastya Nanda ve Jahaan Kapoor, film yapımcısı Zoya Akhtar'ın yeni Netflix orijinal filmi The Archies ile Bollywood'da ilk kez sahneye çıkmaya hazırlanıyorlar! Film 1960'larda geçiyor ve kurgusal Riverdale kasabasını yeni bir nesle tanıtan bir canlı aksiyon müzikali olacak.

Son zamanlarda, dört yıldızlı çocukların hepsi film setlerine gönderildi ve fotoğrafları internette dolaşıyor. Magazinciler tarafından paylaşılan fotoğraflara göre, üçü karakter görünümlerinde giyinmiş olarak görüldü. Yaklaşan projenin setlerinden sızdırılan fotoğraflarda Suhana, Agastya ve Khushi'nin yanı sıra Agastya'nın ablası Navya Naveli Nanda da yer aldı. Resimlerden, filmde Veronica Lodge rolünde Suhana, Archie Andrews rolünde Agastya, Betty Cooper rolünde Khushi ve Jughead Jones rolünü oynayan Vedang Raina gibi görünen bir başka oyuncunun olacağı tahmin edilebilir.
Tekrar edelim, belki aralarında bazıları bilinmiyordur: Suhana, Bollywood yıldızı Shah Rukh Khan'ın küçük kızı, Khushi, Sridevi-Boney Kapoor'un en küçük kızı ve Agastya, Amitabh Bachchan'ın torunu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Yıldız çocuğu olmaktan başka ne vasıfları bunların?? Hepiniz mi oyunculuk yeteneğiyle doğuyorsunuz?? Halkın yıldız çocuklarına bu kadar meraklı olmasına ne demeli peki? Ya magazin sayfalarında bunların sürekli gündem olmaları ??Vasıfsız oldukları için ebeveylerinin şöhretinden nemalanmadıklarını kim söyleyebilir?? NEPOTİZM bas bas bağırıyor resmen. Kast sistemini alıp Bollywood sektörüne yerleştirmişler resmen. Yapımcı, yönetmen ya da ünlü birinin çocuğuysan tmmdır. Tüm kapılar sonuna kadar açılır, hiçbir zorlukla karşılaşmazsın. Aileleri sağ olsunn!

    (Biz de İdo, Zehra Çilingiroğlu, Engincan Ural, Melisa Ural gibi ünlü çocuklarını tanıyoruz ancak sırf Hülya Avşar'ın kızı diye de Zehra'ya bir filmde başrol teklifi gitmiyor ya da diğerlerine. Hatta yetenekleri varsa bu sektörde ilerlemek istiyorlarsa oluşan önyargıya karşı kendilerini ıspatlamak durumunda kalıyorlar. Sırf birinin çocuğu diye kimse göklere çıkarılmıyor çok şükür.)

    Ha bu arada ya gerçekten yetenekli, ışığı olanlar ne olacak peki? Onlar da adil şartlarda yeteneklerini gösterme fırsatını elde edebiliyorlar mı? Bu insanlar doğru düzgün medyada kendilerine yer bulamıyorlar bile!! Kendilerini ispat etmek için aşmak zorunda oldukları dağlar var. En ufak başarısızlıklarında hemen alaşağı ediliyorlar. Çünkü ne yazık ki arkalarında duran dağ gibi destekleri yokk!. Medya halkı yönlendiriyor yıldız çocuklarından yetenekli insanlara yer kalmıyor bile. İnsanların hayatları mahvoluyor. Kaç tane Tellywood ya da Bollywood oyuncusu intihar etti bunlar neden sorgulanmıyor? Uyuştucu ağı, mafyatik ilişkiler, siyasilerle işbirliği, tecavüzler... Bollywood içindeki bu pislikler temizlenmedikçe Sushant Singh Rajput meleğime sözüm olsun 1 tane Bollywood filmi bile izlemeyceğim.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?