Aamir Khan'ın Anlatmayı Vaat Ettiği Şey Ne?

Bugün erken saatlerde Aamir Khan, 28 Nisan'da özel bir hikayeyi nasıl paylaşacağını açıklayan bir videosuyla karşımıza çıktı. 
Aamir Khan'ın yapım evinin paylaştığı videoda yıldızın, Lagaan döneminden beri bildiğimiz vuruş becerilerini (kriketteki gibi) sergilerken görüldü. Videoda Aamir, 28 Nisan'da bir hikaye anlatmayı vaat ediyor. Hikâyeyi anlatma hevesine bakıldığında, etrafındaki oyuncular yüksek sesle 'Eveettt!' diyorlar!
Aamir Khan'ın kamuoyunda nadiren yer alması, hayranlarının ve sinemaseverlerin merakını daha da artırıyor. Adamı görebilene aşk dolsun. Görünce de pek seviniyoruz işte.
Bu 'Kahaani'nin (hikayenin) ne olabileceği konusunda ortalıkta dolaşan birkaç teori olsa da; bazı yaşam derslerinden kişisel önemsiz şeylere, yeni bir mesleki gelişime kadar uzanan ayrıntılar şu anda sıkı bir şekilde gizli tutuluyor.
Son derece özel bir kişi olarak bilinen süperstarın son videosu, 28 Nisan'da bu gizemi çözmeyi sabırsızlıkla beklerken sosyal medya platformlarında oldukça heyecan yarattı. Bakalım bakalım olay neymiş...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?