Aamir Khan'ın Bahsettiği Kahani Meğerse Buymuş

Aamir Khan'ın filmi Laal Singh Chaddha'dan ilk parça bugün yayınlandı. 'Kahani' başlıklı yayınlanan şarkı, odağı müziğe odaklamak için kasıtlı bir hareketle görsel içerik içermiyor. Bunun arkasındaki amacı açıklayan Aamir, Pritam, Amitabh, şarkıcılar ve teknisyenleri ön plana çıkarma ve müziğe gereken değeri verme kararının alındığını iddia etti. Demek Aamir'in bahsettiği Kahani buymuş. Hiç beklemiyordum.

Aamir Khan'ın görsel olmayan bir parça konseptine yanıt veren Laal Singh Chaddha'nın yapımcısı Bhushan Kumar, ''Aamir Khan sadece dahi bir oyuncu olmasıyla değil, aynı zamanda filmini izleyicilerine sunduğu ve ilettiği yaratıcı ve yenilikçi tarzıyla da tanınıyor. Bu, uzun metrajlı film müziği için devrim niteliğinde bir hamle ve Laal Singh Chaddha'nın ilk şarkısı ve tüm albümü için büyük umutlarımız var.''
'Kahani' hakkında daha fazla konuşan şarkıcı Mohan Kannan, ''Kahani veya dahili olarak atıfta bulunulan şarkının, Amitabh Bhattacharya ve Pritam tarafından yazılmış güzel bir beste olduğunu' açıkladı. Daha sonra Laal Singh Chaddha'nın müziği ve daha özel olarak 'Kahani' üzerinde çalışma deneyiminden bahseden Kannan, ''Bu şarkıyı söylemek için Pritam'ın stüdyosuna girer girmez herkes bana bu şarkı hakkında ne kadar heyecanlandıklarını söyledi. Şarkıyı söyleyebildiğim için çok mutluyum ve herkesin de dinlemesini bekleyemem. Geçmişte birçok kez Pritam ve Amitabh ile çalıştım ama bir Aamir Khan filmi için şarkı söyleme şansım olmamıştı ve oyunculuğunun ve filmlerinin büyük bir hayranı olduğumu düşünürsek, bu benim için çok heyecan verici. Bu film sayesinde onunla ve Advait'le birkaç kez etkileşim kurma şansım oldu ve bu, her bölümde ne kadar çok düşünüldüğünü ve mükemmelliği ne kadar sevdiklerini anlamamı sağladı."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?