Ajay Devgn ve Tabu'nun Başrollerini Paylaştığı Filmin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yaklaşan filmi Runway 34'ün vizyona girmesine hazırlanan Ajay Devgn, bir sonraki Bholaa adlı filminin çıkış tarihini açıkladı. Oyuncu, Salı akşamı Twitter hesabından filmin 30 Mart 2023'te vizyona gireceğini duyurdu. Film, Tamil filmi Kaithi'nin resmi yeniden çevrimi ve aynı zamanda Tabu da filmde yer alıyor. Ah, Tabu çok severim.
Ajay duyuruyu yaparken "30 Mart 2023'te çıkacak olan bir sonraki girişimim Bholaa'yı gururla duyuruyorum." diye yazdı. Aksiyon-drama filmi Dharmendra Sharma tarafından yönetiliyor.
Başlangıçta 2021'in başlarında vizyona girmesi beklenen film, pandemi nedeniyle ertelendi. Film sonunda bu yıl Ocak ayında çekimlere başlandı. Yeniden çevrimin yapımcılığını SR Prakashbabu ve Reliance Entertainment üstlenecek.
Kaithi, Lokesh Kanagaraj'ın yönettiği bir aksiyon gerilim filmi olan 2019'da yayınlandı. Orijinal film, bir kaçakçı çetesi tarafından saldırıya uğradığında polisin yardımına gelen Karthi'nin oynadığı bir mahkumun etrafında dönüyor. Karşılığında polis, kızıyla yeniden bir araya gelmesine yardım eder. Hadi bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?