Alia Bhatt Rocky aur Rani Ki Prem Kahani İçin Yola Çıkıyor

Bu ayın başlarında Alia Bhatt, seçkin birkaç kişinin katıldığı samimi bir törenle uzun zamandır birlikte olduğu Ranbir Kapoor ile dünya evine girdi. Çiftin görüntüleri internette dolaşırken, düğünden birkaç gün sonra Alia, Karan Johar filmi Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin çekimlerine başlamak için yolculuğa çıktı. Aslında Churni Ganguly, filmin setlerinden sahne arkası görüntülerini paylaştı, ''Dharmendra ji, Jaya Bachchan ve Shabana Azmi ve tabii ki Alia Bhatt ve Ranveer Singh gibi hem mükemmel aktörler hem de mutlak olan efsanelerle aynı yeri paylaşmaktan çok mutluyum. Son derece samimi @karanjohar tarafından yönetilen #rockyaurranikipremkahani, 2023'te çok sevgi dolu bir özgüvenle karşınıza çıkıyor!''
Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin setlerinden sahne arkası görüntüleri sosyal medyada hala popüler olurken, Alia Bhatt görünüşe göre filmin ilk çekim programını tamamladı. Aslında, Alia ve kız kardeşi Shaheen Bhatt bugün erken saatlerde Kalina havaalanında çekim yerinden gelirken görüldü. Alia, medyaya el sallayıp ayrılmadan önce kameraya poz verdi.
Filme gelince, Alia'nın Ranveer Singh ile ikinci filmi olan Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, Karan Johar tarafından yönetiliyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?