Ananya Panday ve Ishaan Khatter'in Birlikteliğine Dair Astroloji Yorumu!

Ananya Panday ve Ishaan Khatter henüz ilişkilerini doğrulamadı, ancak sosyal medya fotoğraflarına dayanarak birbirlerini gördüklerine dair yeterli kanıtımız var. En son kanıt, Shahid Kapoor'un Mira Kapoor ile birlikte poz verdiği doğum günüydü. Bunların arasında, onların geleceği hakkında bazı astrolojik tahminler var. Bu tarz haberler merak ediliyor, görünce paylaşalım istedim.
Çoğu kişinin bildiği gibi, Ananya ve Ishaan, Khaali Peeli adlı filmleri üzerinde çalışırken birbirlerine daha da yakınlaştılar. İkili gizlice birçok tatili birlikte kutladı. Çift, Maldivler'den Ranthambore'da benzer geçmişlere sahip resimler yayınlamaya kadar, birlikteliklerine dair birçok ipucu verdi.
Tüm bunlara bağlı olarak Koimoi, iki söylentili çifte kumruların geleceğini öğrenmek için ünlü astrolog Pandit Jagannath Guruji'ye danıştı. Ancak Ananya Panday ve Ishaan Khatter'ın geleceği pek mutlu görünmüyor. Allah Allah.....
Pandit Jagannath Guruji, "Ananya Panday ve Ishaan Khatter iyi bir ilişki paylaşıyorlar ve büyük olasılıkla gelecek yılın sonuna kadar devam edecekler ama birlikte gelecekleri belirsiz. Onlar çok genç ve profesyonel olarak gidecekleri uzun bir yol olduğu için hemen yerleşme zihniyetinde değiller. 2023'ten sonra bazı engeller öngörülebilir, ancak birlikte kalırlarsa iyi şartlarda da olsa yolları ayrılabilir. Hayranların beklediği buysa, birbirleriyle evlenmek şu an için yıldızlarında değil.'' Bir şey demeyeceğim. Yorumlarınızı alalım!