Anek'in Vizyona Gireceği Tarih Değişti

Ayushmann Khurrana'nın yaklaşan filmi Anek iki hafta ertelendi. Anubhav Sinha, Article 15 oyuncusu Ayushmann Khurrana ve Thappad yapımcısı Bhushan Kumar ile Anek'te keskin, sert bir sosyo-politik drama çekmek için tekrar bir araya geldi. 13 Mayıs'ta vizyona girecek olan film, 27 Mayıs'ta vizyona girecek.

Filmin, ülkedeki film yapımcılarının dokunmadığı bir konuyu derinlemesine ele aldığı bildiriliyor. Kuzey Doğu'nun enfes mekanlarında çekilen film yapımcısı bu projeyi bugüne kadarki en iddialı projesi olarak adlandırıyor. Cesur hikayelere meyleden film yapımcısı olarak saygı duyulan film, zengin repertuarında uygun bir varlık gibi görünüyor. Anubhav reisten bu beklenirdi zaten.
Yakından korunan umut verici bir konu, film aynı zamanda Sinha'nın bugüne kadarki en pahalı projesi. Büyük ölçekli Anubhav Sinha, filmi Kuzey Doğu Hindistan'ın zorlu arazilerinde çekti. Ayushmann Khurrana, Joshua rolünü oynayacak. Yıldız, hayranlarını konuşturan şık bir fotoğrafını yayınladı.
Sinha'nın sık sık birlikte çalıştığı Bhushan Kumar, Sinha ile birliği sağlam kılan güçlü, içerik ağırlıklı ve benzersiz hikayeleri desteklemeye inanıyor.
Son olarak, Bhushan Kumar'ın T-Series ve Anubhav Sinha'nın Benaras Mediaworks tarafından ortaklaşa üretilen Anek, 27 Mayıs 2022'de vizyona girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?