Atlee'nin Filmi Çok Büyük Bütçeli Olacak!

Shah Rukh Khan, Rajkumar Hirani'nin FilmCity'deki Dunki filmi üstünde çalışmaya başlamadan önce kısa bir mola verirken, Atlee ile devam eden Mumbai programının çekimlerini tamamladı. Kaynaklarımıza göre aksiyon dolu film 180 günlük bir süre içinde çekilecek.
Kaynak Bollywood Hungama'ya verdiği demeçte, "Shah Rukh Khan gelecek yılın ilk çeyreğine kadar 180 günlük bir süre boyunca film için çekim yapacak." dedi. Hepsi bu kadar değil, kaynak ayrıca bize çok beklenen filmin muazzam bir Rs bütçesine monte edildiğini söylüyor; tam tamına 200 crore. "Shah Rukh Khan, tüm filmlerine mümkün olan en iyi prodüksiyon değerlerini vermek için her şeyi ardı ardına bırakmayan bir yapımcı. Atlee'nin bir sonraki filmi de farklı olmayacak. Filmin yapım maliyeti 200 crore, dolayısıyla en pahalı film haline geliyor. Shah Rukh Khan için 250 crore bütçeyle yapılan ve yakında piyasaya sürülecek Pathaan'dan sonraki tarihe kadar olan film." dedi kaynak.
Bu, Shah Rukh Khan ve Nayanthara'nın ücretlerini ve ayrıca Atlee'nin yönetmen ücretlerini içermez. Filmde Nayanthara kadın başrolde, Sanya Malhotra ve Sunil Grover da kilit rollerde. Film, Nani'nin Telugu filmi Gang Leader'dan da bazı göndermelerle birlikte Money Heist'e benzer bir temele sahip. 1990'larda Duplicate'in piyasaya sürülmesinden bu yana onun için ilk kez Shah Rukh Khan'ı çift rolde sunuyor. Hmmm..
Atlee filmi 2023'ün en çok beklenen Hint filmleri arasında yer alıyor ve yakında vizyona girecek SRK'den resmi açıklama bekleniyor. SRK - Atlee filminin bir sonraki programı Haziran'da başlıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?