Bollywood Genel Haber Turu

Bollywood haber turumuza başlayalım. Gün ve hafta boyunca olan pek çok şey karşınızda.

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın son derece duyurulan düğünü oldukça hızlı bir şekilde popüler oldu. Evlilik düğümünü samimi bir törenle ve ardından bir parti ile bağladıktan sonra, balayını beklemek zorunda kalacak gibi görünüyor çiftimiz. Yeni evli çift, sadece bir gün sonra işe geri dönmeyi seçti. Ranbir, iş için şehir merkezindeydi.
'Shehzada' başrol oyuncuları Kartik Aaryan ve Kriti Sanon, Mauritius'tan gönderdikleri 'Kute' gönderisinin ve bir videonun viral hale gelmesinden sonra hayranlarının ilgisini çekti. Hayranlar, herhangi bir kelimeyi kesmeden, yorumları arsız gönderilerle doldurdu, "Birbirinizle çıkmaya başlayın, hiç umursamıyoruz." Sen dedin ya kesin çıkmaya başlarlar şimdi.
Bu arada, yıldız çocuklar Suhana Khan, Agastya Nanda ve Khushi Kapoor, ilk projeleri 'The Archies' için çekimlere başlamaya hazırlar. Yapımcı Reema Kagti bu sabah erken saatlerde herkesin bahsettiği müzikalin bugün resmen sahneye çıktığını duyurdu. Klaket panosunun bir fotoğrafını paylaşarak, projeyi yöneten Zoya Akhtar'ı etiketledi.
SRK, Alia ve Ranbir'in düğün resepsiyonunda görünüşüyle dikkat çekti. Birçoğu onun saklandığına inanıyordu. Ancak, bu son fotoğraflara bakıldığında, farklı bir nedeni varmış gibi görünüyordu. Rajkumar Hirani'nin bir sonraki hamlesi için çalışmalara başlayan SRK, uzun buklelerine ve hatta daha önce bir profesyonel gibi oynadığı sakalına veda etti. Bildirildiğine göre, Kral Khan ve başrol oyuncusu Taapsee Pannu, birkaç gün içinde filmin çekimlerine geri dönecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?