Çok Beklenen Düğüne Katılacak İsimler ve Detaylar

Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un düğün haberi internette popüler olurken çift sessizliğini korumaya devam ediyor ve hayranların kafasını karıştırıyor. En son basında çıkan haberlere göre, Brahmastra çifti önümüzdeki hafta, yani 15 Nisan'da nikah masasına oturacak (bir diyorlar 15'i, bir diyorlar 14'ü 17'si.) Ancak Alia ve Ranbir, işlerine devam etmeden önce tüm düğün öncesi ve sonrası şenliklerini bitirmek istiyor gibi görünüyor.
Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın en çok beklenen düğünüyle ilgili son bir güncelleme var. Son haberlere göre çift, düğünlerinden iki gün sonra sektör arkadaşları için yıldızlarla dolu büyük bir resepsiyona ev sahipliği yapmaya karar verdi. Çiftin 15 Nisan'da nişanlanması bekleniyor ve resepsiyon 17 Nisan akşamı gerçekleşecek. Ranbir ve Alia'nın düğün resepsiyonu, Mumbai'deki 5 yıldızlı otel Taj Mahal Palace'ın balo salonunda gerçekleşecek. Saat 21.00'da başlayacak ve Sidharth Malhotra, Hrithik Roshan, Katrina Kaif ve Rani Mukerji gibi ünlülerin katılması bekleniyor.
Gelişmeye yakın bir kaynak Pinkvilla'ya şunları söyledi: ''Resepsiyonu 'çoğunlukla' 17 Nisan'da Tac Mahal Sarayı'nda düzenlemeye karar verdiler. Alia ve Ranbir işe geri dönmek istiyorlar ama ondan önce tüm düğün işlerini bitirmeleri için bu tarihe karar verdiler.''
Son zamanlarda, düğün söylentilerini ne doğrulayan ne de yalanlayan Neetu Kapoor, oğlu Ranbir Kapoor'un Alia Bhatt ile düğünü ile ilgili konuştu. Times Of India'ya konuşan aktris, "Umarım yakında gerçekleşir, pek bir şey bilmiyorum. Bunu kutlamak ve yüksek sesle söylemek isterdim ama bugünün çocukları farklı. İkisi de özel insanlar. Alia çok tatlı bir kız. Ona bayılıyorum. O güzel bir insan.''
Ranbir ve Alia'nın birbirleri için yaratıldığını eklemeye devam etti. "Onlar birbirine oldukça benzer. Ranbir saf kalpli. Olaylara olumlu yönden bakar. Kimseyle arasında kıskançlık ya da olumsuzluk yoktur. Aynı kaliteyi onda da görüyorum. İkisi de kendinden emin ve kimse hakkında kötü şeyler söylemiyor - birinin filmi iyi gidiyor ya da daha iyi görünüyor olsa bile. Birbirlerini tamamlıyorlar.'' diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?