Deepika Padukone 2022 Cannes Film Festivali'nde Jüri Olacak

Deepika Padukone 2022 Cannes Film Festivali'nde yarışma jürisinin bir parçası olacak. Jüri başkanı Fransız aktör Vincent Lindon olurken, Deepika'ya aktör-yönetmen Rebecca Hall, Noomi Rapace, İtalyan aktör-yönetmen Jasmine Trinca ve yönetmenler eşlik edecek. Palme d'Or kazananı 28 Mayıs'ta açıklanacak. Cannes'ın kırmızı halılarının müdavimi olan Deepika Padukone'nin 10 günün tamamında boy göstermesi bekleniyor.
"Dünyada yaşadığımız tüm olaylar kargaşasının ortasında, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali Jüri Başkanlığı'nın görkemli ve ağır göreviyle emanet edilmek büyük bir onur ve gurur kaynağıdır. Jürimle birlikte, hepsi aynı gizli cesaret, sadakat ve özgürlük umudunu taşıyan geleceğin filmlerine mümkün olan en iyi şekilde bakmaya, konuşarak en fazla sayıda kadın ve erkeği harekete geçirme misyonuyla çalışacağız. Kültür, insan ruhunun yükselmesine ve yarın için umut etmesine yardımcı olur." dedi Vincent Lindon.
Web sitesinde, Deepika'nın biyografisinde şöyle yazıyor: "Hintli Kadın Oyuncu, yapımcı, hayırsever ve girişimci Deepika Padukone, ülkesinde büyük bir yıldız. Hindistan'dan aktör, yapımcı, hayırsever ve girişimci. 30'dan fazla uzun metrajlı filmi var. İngilizce sinemaya ilk çıkışını, Vin Diesel ile birlikte oynadığı xXx: The Return of Xander Cage'de kadın başrol olarak yaptı. Aynı zamanda Chhapaak ve '83'ün arkasındaki prodüksiyon şirketi Ka Productions'ın müdürüdür. Gehraiyaan ve Padmaavat'ın yanı sıra ödüllü ve eleştirmenlerce beğenilen Piku filmi de yer alıyor. Ayrıca 2018'de Time Magazine, onu Dünyadaki En Etkili 100 Kişiden biri olarak seçti."
İş cephesinde, Deepika Padukone Pathaan'da Shah Rukh Khan ve John Abraham ile, Fighter'da Hrithik Roshan ile, Nag Ashwin'in filminde Prabhas ile ve Amitabh Bachchan, Amitabh Bachchan ile The Intern yeniden çevrimi, Draupadi ve bir Hollywood projesinde oynayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?