Dönem Dramalarında Yer Alacak Kadın Oyuncularımız

Bollywood sektörünün film içeriği, izleyicilerin tercihlerine göre sürekli olarak gelişmektedir. Bununla birlikte, film meraklıları için her zaman taze kalan ve film yapımcıları ile gişe başarıları için altın bir bilet olan belirli türler vardır. Evrensel olarak sevilen popüler türlerden biri de dönem dramalarıdır. Hindistan'ın zengin mirasını, kültürünü ve tarihi dönemlerini sergilemek izleyiciler için her zaman aydınlatıcı oluyor ve karakterleri sergileyen popüler ünlülerle, bu sadece pastanın üzerindeki krema haline geliyor.
Bolly'nin önde gelen kadınları her zaman en yüksek potansiyellerini kullandılar ve başarılı bir şekilde yeteneklerini ortaya koyuyorlar. Baş döndürücü dönem drama filmlerinde rol almaya hazır birkaç aktris var ve Bollywood hayranları kesinlikle heyecanlarını tutamıyor ve en sevdikleri oyunculardan daha fazla ayrıntı için nefeslerini tutmuş bekliyorlar! İşte bu heyecan verici film türünde başrol oynamaya hazır önde gelen kadınlarımıza bir göz atalım hep birlikte. Hepsi de şahane görünüyor.
Alia Bhatt: Takht
Bu Karan Johar yönetmenliğinde Ali Bhatt ile birlikte Ranveer Singh, Vicky Kaushal ve Janhvi Kapoor da rol alıyor. Film, Babür Döneminde geçen bir aile destanıdır ve çok imrenilen tahtın ardılına odaklanır. Alia Bhatt, bu filmde Vicky Kaushal'ın karşısında rol almaya hazırlanıyor.


Sonal Chauhan: Adipurush
'Adipurush', duyurulmasından bu yana haberlerde yer alan ve manşetlere konu olan bir başyapıt. Dönem draması büyük ölçekte çekildi ve yakın zamanda Sonal Chauhan'ın Kriti Sanon, Saif Ali Khan, Prabhas ve Sunny Singh ile birlikte oyuncu kadrosunun bir parçası olduğu açıklandı. Sonal, karakterinin geleneksel kıyafeti içinde bir rüyanın gerçekleşmiş gibi görüneceğinden emin ve ilk bakışını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Kriti Sanon: Adipurush
'Adipurush' oyuncu kadrosu her zaman konuşma noktası olmuştur. Başyapıt yapımcıları bu filmde son derece yetenekli sanatçıları bir araya getirdiler ve Kriti'nin çok dilli filmde Sita'nın rolünü denediği söyleniyor. Bu, bir dönem dramasında ikinci kez başrol oynayışı olacak.


Vaani Kapoor: Shamshera
Vaani, bu drama filminde Ranbir Kapoor ve Sanjay Dutt ile birlikte rol alıyor. 'Shamshera'nın 19. yüzyılda geçen bir dacoit draması olduğu söyleniyor. İngilizlerden hakları ve bağımsızlıkları için savaşan bir dacoit kabilesinin hikayesini anlatacak.


Manushi Chhillar: Pritviraj
Bu film aynı zamanda Akshay Kumar, Sanjay Dutt ve Sonu Sood ile birlikte Manushi Chhillar'ı da içeriyor ve bu yıl dünya çapında gösterime girmeye hazırlanıyor. Prithviraj, korkusuz ve güçlü Kral Prithviraj Chauhan'ın hayatına ve cesaretine dayanıyor ve Manushi'nin Bollywood dünyasındaki ilk çıkışını işaret ediyor!


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?