Düğün Sonrası Yapılacak İş Mi?

Bollywood'un en sevilen çiftlerinden Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, 5 yıllık birlikteliklerinin ardından 14 Nisan'da evlendi. Vastu evlerinde samimi bir törenle evlenseler de, gayet görkemliydi diyebiliriz. Düğüne Karan Johar'dan Malaika Arora'ya kadar pek çok katıldı.
Yeni evliler ayrıca cumartesi günü Vastu evlerinde aileleri ve yakın arkadaşları için bir partiye ev sahipliği yaptı. Partiden fotoğraflar da sosyal medyada viral oluyor. Bunun ortasında, Reddit'teki bir hayran, Ranbir ve eski kız arkadaşı Deepika Padukone'nin önceki ilişkilerini hatırlatan bir video klibi paylaştı. Yapılacak iş mi yani bu?
Hayran, görünüşe göre bir röportajdan alınan video klibi paylaştı, hem Ranbir Kapoor hem de Alia Bhatt'ın birlikte nasıl iyi göründüğünü söyledi ancak Ranbir'in Deepika Padukone ile daha iyi göründüğünü inkar edemedi.
Hayran, "Evli olduklarını ve Aloobir'in iyi göründüğünü biliyorum ama Ranbir Deepu'nun birlikte en iyi göründüğünü inkar edemeyiz. Diğer her şeyi bir saniyeliğine bir kenara bırakarak..."
Alia Bhatt ile evlenmeden önce Ranbir, bir süre Deepika Padukone ile birlikteydi. Ayrılmaları sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biriydi. Ayrılmalarından bu yana Deepika, 2018'de Ranveer Singh ile evlendi.