Filmde Rol Alacaklar Kesin Mi Değil Mi?

Geçtiğimiz birkaç haftadan bu yana, Salman Khan'ın kayınbiraderi Aayush Sharma'nın Kabhi Eid Kabhi Diwali için kadroya dahil olduğuna dair haberler sosyal medyada dolaşıyor. Filmde rol aldığına dair bir teyit olmasa da, bir görüşe göre Zaheer Iqbal'in mevcut aktörler Arshad Warsi ve Shreyas Talpade'nin yerini aldığı söyleniyordu. 

Farhan Samji tarafından yönetilen Kabhi Eid Kabhi Diwali, Salman Khan'ın yapım evinden çıkacak ve aynı zamanda önemli bir rolde Pooja Hegde de yer alıyor. Filmin Salman'ın doğum gününde yani Aralık ayında vizyona girmesi bekleniyor.
Ancak görünen o ki, Kabhi Eid Kabhi Diwali'de Arshad Warsi ve Shreyas Talpade'nin yerine Aayush Sharma ve Zaheer Iqbal'ın yer aldığına dair raporların doğru olmadığı bildiriliyor. Son rapora göre, Arshad ve Shreyas hiçbir zaman Kabhi Eid Kabhi Diwali'nin bir parçası olmadılar. 
Oyuncuya yakın bir kaynak News18'e şunları söyledi: ''Aayush ve Zaheer her zaman filmin bir parçası oldular ve kimsenin yerini almadılar. Zaheer ve kayınbiraderi Aayush'un isimleri film duyurulduğunda ve yapım şirketi bunu kabul ettiğinde önerilmişti.''
Kaynak ayrıca şunları ekledi: ''Aslında yine Sooraj Pancholi de filmde rol almak için düşünülüyor. Küçük ama önemli rollere sahip olan üçlü, Salman'ın karakteriyle yolları kesişen ve sonunda ona yardım eden üç arkadaş olarak görülecek."
Keşke Salman çıksa ve bize dese ki ''Şakaaa!''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?