Gangubai Kathiawadi 26 Nisan'da Netflix'te!

Hayranlardan büyük sevgi ve takdir gördükten sonra, Alia Bhatt'ın başrol oyuncusu olduğu Gangubai Kathiawadi, 26 Nisan 2022'den itibaren Netflix'te yayınlanacak. Bu demek oluyor ki bizler de izleyebileceğiz! Gangubai Kathiawadi, yılın en belirleyici Hint filmleri arasında yer alıyor ve Hindistan ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar filmin keyfini çıkarabilecek. Bu ustaca hazırlanmış hikaye, arkadaşlarınızla ve ailenizle evde veya hareket halindeyken Netflix'te Hintçe ve Telugu dilinde sizlerle. S. Hussain Zaid tarafından yazılan Mafia Queens  of Mumbai adlı kitabından uyarlanan Gangubai Kathiwadi'nin hikayesi, Gujarat'taki küçük bir kasaba olan Kathiawad'dan hayatın karşı karşıya kaldıklarını kucaklamaktan başka seçeneği olmayan basit bir kızın yükselişi etrafında dönüyor. Film, tüm duyguları uyandıracak en iyi performansları, müziği, sanat eserlerini ve görselleri bir araya getiriyor. Sanjay Leela Bhansali tarafından yazılıp yönetildi ve Bhansali Productions tarafından üretildi.
Gangubai Kathiawadi'nin yapımcısı Sanjay Leela Bhansali, filminin Netflix'te gösterime girmesinden bahsederken, "Gangubai Kathiawadi benim için çok özel bir film ve küresel olarak aldığı olağanüstü tepki karşısında alçakgönüllüyüz. Film, izleyicileri sinemalara geri dönmeye teşvik ederken, filmin artık Netflix ile Hindistan'da ve tüm dünyada daha da geniş bir izleyici kitlesine ulaşacağı için çok mutluyum."
Netflix Hindistan İçerik Başkan Yardımcısı Monika Shergill, "Filmler Hindistan'da en sevilen eğlence biçimi ve üyelerimizin Netflix'te arkadaşları ve aileleriyle izleyebileceği sınıfının en iyisi sinemanın adresi olmak istiyoruz. Filmimizi genişletirken Orijinal ve lisanslı filmlerin listesi, ikonik film Gangubai Kathiawadi'nin yakında Netflix'te yayınlanmasından heyecan duyuyoruz. Sanjay Leela Bhansali tarafından muazzam bir sevgiyle yapılmış film Alia Bhatt, Ajay Devgn ve diğer pek çok kişinin güçlü ve unutulmaz performanslarıyla dolu, Üyelerimizin bu başyapıttan keyif alacağını umuyoruz."
Sanjay Leela Bhansali tarafından yönetilen ve yazılan Gangubai Kathiawadi'nin yapımcılığını Bhansali Productions ve Dr. Jayantilal Gada (Pen Studios) üstleniyor. Filmde Alia Bhatt, Ajay Devgn, Jim Sarbh, Shantanu Maheshwari, Vijay Raaz, Indira Tiwari ve Seema Bhargava diğerleri arasında.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?