Hrithik Roshan Sevgilisi ve Eski Eşiyle Aynı Karede!

Hrithik Roshan sonunda kız arkadaşı Saba Azad ile olan ilişkisini resmileştirdi. İkili havaalanında el ele yürürken görüntülendi. Kısa bir süre sonra, eski karısı Sussanne Khan ve erkek arkadaşı Arslan Goni ile bir araya geldiği bile gördü. Artık hepsi birlikte parti yapıp poz verirken büyük ve mutlu bir aile gibi görünüyor. Hmmm.

Sussanne, bir süredir Goa'daki Vedro adlı yeni restoranı üzerinde çalışıyor. Görünüşe göre büyük açılış dün gerçekleşti ve tüm yakınlar desteklerini göstermek için restoranı süsledi. Hrithik ve Saba da kutlamaların bir parçasıydı!
Sussanne Khan dün gece Instagram hesabından kendisini destekledikleri için tüm sevdiklerine teşekkür etti. Kutlamalardan anlık görüntüler paylaştı ve Arslan Goni, Hrithik Roshan ve Saba Azad'ın yanı sıra ekibinin diğer üyeleri ile fotoğraf çektirdi.
Fotoğraflardan birinde, Hrithik Roshan ve eski eşi Sussanne Khan, özel isimleri Saba Azad ve Arslan Goni ile birlikte poz verdi. Eskilerin arkadaş olamayacağına inanan birçok kişiye pozitiflik ve hedefler yayarken hepsi mutlu görünüyordu. Tabii pek çok kişiden farklı yorumlar da gelmedi değil.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?