İki Filmin Büyük Çakışması!

Bu haftanın başlarında, Bollywood'un kralı Shah Rukh Khan, Dunki adlı bir sonraki filminin duyurusu ile manşetlerde yer aldı. Açıklamayı yapan aktör, yönetmen Rajkumar Hirani'nin bir sonraki girişiminde yer aldığına dair raporları doğruladı. Filmin adını içeren tanıtım yayınlanırken, SRK ayrıca filmin çıkış tarihinin Noel 2023 olduğunu açıkladı. İlginç bir şekilde, söz konusu tarih zaten farklı bir büyük bilet Bollywood aksiyon filmi tarafından hedefe alınmıştı: Bade Miyan Chote Miyan.
8 Şubat 2022'de duyurulan filmde, Bollywood'un önde gelen aksiyon yıldızlarından Akshay Kumar ve Tiger Shroff ilk kez bir araya gelecek. Bade Miyan Chote Miyan adlı film, adını 1998 Amitabh Bachchan ve Govinda'nın başrol oyuncusu olduğu film ile paylaşıyor olsa da bir yeniden yapım olmayacak. Ali Abbas Zafar tarafından yönetilen, tam bir aksiyon projesi olacak ve çok büyük bir ölçekte yapılması bekleniyor. Ali Abbas Zafar'ın yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Vashu Bhagnani, Deepshikha Deshmukh, Jackky Bhagnani, Himanshu Kishan Mehra, Ali Abbas Zafar üstlenecek. Vashu Bhagnani ve Pooja Entertainment tarafından sunulan Bade Miyan Chote Miyan, AAZ filmleriyle birlikte 2023 Noelinde Hintçe, Telugu, Tamil, Kannada ve Malayalam olmak üzere beş dilde yayınlanmaya hazırlanıyor.
Dunki'de ise başrollerde Shah Rukh Khan ve Taapsee Pannu yer alacak. Filme gelince, Dunki'nin ABD ve Kanada'ya göç etmek isteyen Hintliler için popüler bir kaçış yolu olarak ortaya çıkan yasadışı bir arka kapı rotası olan "eşek uçuşu" konusuna dayanacağı söyleniyor. Bu süreçte bireyler, diğer ülkelerdeki çoklu duraklardan yabancı bir ülkeye girerler. Hedef ülkelerine yasal yollardan girmek için onay almayan gençler arasında popüler bir yöntemdir. Çekimlere gelince, SRK bu yıl Nisan ayında FilmCity'de kurulan setlerde proje için çekimlere bile başladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?